Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Miljan je bio stara dobricina.sta je taj radio bokte mazo!placao urednike.sa novinarima se nije mesao.sfrjot bila ipak sredjenija drzava od ovih sadasnjih.fsj je i tada bilo olicenje muljanja.sad je progres umesao prste u svemu pa i u fuzbalu

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

malo se ova prica oko utakmice sa ofkom rasipa na dva topika ali da prenesemo sta mirkov danas izjavljuje tanjugu:

 

Podsetimo, mediji su juče, između ostalog, preneli i izjavu ''komesara za integritet takmičenja u FSS'' Milivoja Mirkova, koji je navodno najavio i istragu UEFA povodom dešavanja na utakmici između OFK-a i Zvezde, zbog ''enormnih uplata'' u kladionicama, ali on je danas sve to demantovao, tvrdeći da su novinari ''izvukli iz konteksta'' njegove reči?!

''Pričali smo uopšteno, a novinar je malo promenio kontekst. Da je utakmica bila pod sumnjom, bio bih na stadionu. Nije tačno ni da me je zvao Karadžić i tražio istragu. Ja sam samo rekao da UEFA prati sve utakmice, postoji monitoring i ukoliko dođe do naglog pada i skoka uplate, to je sumnja, a ne ukazuje da je namešteno. U ovom slučaju to niko nije rekao", tvrdi Mirkov, a prenosi ''Tanjug''.

On takođe zaključuje i da ''neko želi da stvori lošu atmosferu između klubova i FSS'', uz konstataciju da njemu UEFA ništa nije dojavila.

 

Edited by Bane5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...