Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Fantasticna konferencija za stampu. Sve se svodi na "A gde su vam dokazi? A sta je radio Partizan/Cuka/Vojvodina?" Pozivanje na Interpol i UEFA u smislu "Eto i mi imamo sta da kazemo ako dodje UEFA i Interpol" i na kraju vrhunac u vidu "Adje dodjite da se dogovorimo ko ljudi da ne talasamo ni mi ni vi."

Link to comment

U zemlji velikog i dragog vodje nema istraga. Sve jelepo i sve je cool. 

 Lepo rece buba, u ovoj zemlji muskarci u najboljim godinama seru po sopstvenim nogama u strahu.

Link to comment

Meni strava što Terza proziva Vučelu. Tvorza je gaadaan lik, čega god da se dohvati ostavlja ljigav i kriminalni trag, ali Vučelu treba opominjati koje je on zlo na svakom koraku. I dalje ne mogu da se načudim da je ponovo ušao u mejnstrim. Da se ubiješ.

Link to comment

Fantasticna konferencija za stampu. Sve se svodi na "A gde su vam dokazi? A sta je radio Partizan/Cuka/Vojvodina?" Pozivanje na Interpol i UEFA u smislu "Eto i mi imamo sta da kazemo ako dodje UEFA i Interpol" i na kraju vrhunac u vidu "Adje dodjite da se dogovorimo ko ljudi da ne talasamo ni mi ni vi."

 

to je to

Link to comment

valja podsecati na jucerasnju bruku.bar zbog boljeg zivota

Koju bruku, vidis da sad i Mirkov kaze da su zli novinari izmislili? Kad se vrati Vucela ima da izjavi nesto tipa "nas zanima titula, a ne kradje i lopovi" i time je zatvoreno. Mada ako vas oshashave Gruzijci, treba ocekivati jos jedan talas i kraj.

 

Dok Terza ne namesti isti rezultat protiv Metalca! :D

Link to comment

ipak, ovo je hajlajt:

 

„Zvezda je zbog sprege Karadžića i Partizana dužna 50 miliona. Prošle godine su nas iz FSS uveravali da ćemo da dobijemo licencu, a onda šok i oduzimanje licence. Partizan dominira šest godina, a bod u Evropi ne može da uzme. Cela demagogija je prepisana iz KK Partizan. Spremni smo za svaku istragu, ali zahtevamo kompletnu istragu za osam sezone unazad. Ti šampionati su Zvezdu doveli na rub bankrota. Čestitiji smo od Partizana i od Karadžića i od Vučelića", rekao je Terzić i dodao da su predstavnici Interpola i UEFA već pozvani. 

 

 

 

Prekjuče je rekao da je dug smanjen na 42 miliona, danas opet 50.

Desetak miliona gore dole...

 

 

edit: evo je konferencija na SOS-u.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Meni strava što Terza proziva Vučelu. Tvorza je gaadaan lik, čega god da se dohvati ostavlja ljigav i kriminalni trag, ali Vučelu treba opominjati koje je on zlo na svakom koraku. I dalje ne mogu da se načudim da je ponovo ušao u mejnstrim. Da se ubiješ.

 

+1. Izvanredno odvratan lik, nije ni čudo što se našao u jednoj od blizanaca™. Na žalost, u našem™.

Link to comment
„Zvezda je zbog sprege Karadžića i Partizana dužna 50 miliona

 

 

valjda su krivi za svih 50 miliona. Milostiv je Terza.

 

U zivotu nisam usao u kladionicu

 

 

:ajde:

Link to comment

Rajan, golman Briza, prelazi u Valensiju. Možda kupe Rajkovića, snimaju ga neko vreme.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konacno neko razuman da promeni temu.

 

Vieira je na pregledima, valjda ce koleno biti u redu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...