Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

jaoj, ima li negde transkript

 

Ima.

 

Obraćanje je prejako od početka do kraja ali izdvojio bih Terzarino poznavanje istorijskih ličnosti kao specijalan momenat:

 

Dosta nam je više njihove igranke, koju guraju kroz medije, a onda budu dočekani na stadionu Partizana tako da izgleda kao da je Homeini stigao. Čime je Karadžić zaslužio takav doček na stadionu Partizana?

 

Najveća bruka je sedam titula Partizana i to da predsednik FSS-a ne sme da dođe na zvezdin stadion, a na JNA ga dočekuju kao Homeinija.

 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 

 

„Zvezda je zbog sprege Karadžića i Partizana dužna 50 miliona. Prošle godine su nas iz FSS uveravali da ćemo da dobijemo licencu, a onda šok i oduzimanje licence. Partizan dominira šest godina, a bod u Evropi ne može da uzme. Cela demagogija je prepisana iz KK Partizan. Spremni smo za svaku istragu, ali zahtevamo kompletnu istragu za osam sezone unazad. Ti šampionati su Zvezdu doveli na rub bankrota. Čestitiji smo od Partizana i od Karadžića i od Vučelića", rekao je Terzić i dodao da su predstavnici Interpola i UEFA već pozvani.

 

Srecom pa su nas Terza i Grof demantovali sjajnom predstavom protiv Kairata :isuse:. Kakav mufljuz.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

 

Ali, pošto mi ne komentarišemo njihove utakmice, nemojte ni oni naše. A mi imamo mnogo više materijala. Oni komentarišu psihologijom negativca, jer su svesni šta su sve radili i nije im strano. Sve to mediji znaju i ćute o tome"

 

to je to, ako vi ne komentarišete naše šeme, nećemo ni mi potezati vaše... 

Link to comment

Terza poziva na omertu :lolol:. Zalim ljude koji ovaj cirkus ozbiljno prate i shvataju ga bilo kako drugacije od prolazne vikend zabave.

Link to comment

Ima.

 

Obraćanje je prejako od početka do kraja ali izdvojio bih Terzarino poznavanje istorijskih ličnosti kao specijalan momenat:

tvorza clan foruma

Link to comment

Terza poziva na omertu :lolol:. Zalim ljude koji ovaj cirkus ozbiljno prate i shvataju ga bilo kako drugacije od prolazne vikend zabave.

 

+1 

U to ime sledi izjava najvećeg zajebanta  - Tončeva:

 

 

 

Ivica Tončev: Pa šta ako je bio preokret i ako je bila velika kvota?

“Da je OFK pobedio sa 5:0 da li bi iko postavljao to pitanje?“, pita se potpredsednik Crvene zvezde

Link to comment

Ima.

 

Obraćanje je prejako od početka do kraja ali izdvojio bih Terzarino poznavanje istorijskih ličnosti kao specijalan momenat:

 

Ajatole Homeini

Link to comment

Vi gradite stadion, sportski centar, dolazi lova od Mitra...sta vas briga i da vam je Vucela predsednik kluba (kao sad nije). Ali recenica da se on ne seca da je Partizan igrao namesten mec je antologijska.

Link to comment
Zvezdan Terzić se na koncu i našalio: "Moramo da zadržimo osmeh. Zvezda je posle ko zna koliko godina dala šest golova na početku prvenstva".

 

Znam ja, posle 29.7.1989.  <_<

 

Inače pored te šestice u prvom kolu prvenstva protiv Slobode, te sezone smo u 2. kolu kupa igrali sa aktuelnim prvakom Vojvodinom. Osećala se želja kod igrača da vrate neke dugove od prethodne sezone

 

 

Reakcije Čede Marasa :)

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...