Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Na mondu napeto, iz minuta u minut prepricavaju dramaticne dogadjaje od sinoc... A Terze nema, pa nema.

 

13:08 - "Auuuu, šta je ovo, kakva je ovo gužva?", rekao je Terzić kada je ušao.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

13:16 - Terzić: "Na osnovu čega je general Mirkov ocenio da je Zvezdina pobeda neregularna, a Čukina i Partizanova jeste regularna?".

Link to comment

13:16 - Terzić: "Na osnovu čega je general Mirkov ocenio da je Zvezdina pobeda neregularna, a Čukina i Partizanova jeste regularna?".

 

Link to comment

UEFA/FIFA imaju sistem praćenja uplata u kladionicama širom sveta. Ukoliko velika svota novca se uplati na neki meč (pogotovo sa čudnim ishodom) UEFA dobija momentalno informaciju i pokreće postupak za istraživanje meča. Tako je par utakmica iz prošle sezone JSLa završilo pod istragom. To im je trenutni sistem odbrane od nameštanja u kladionicama.

 

Čim smo ostali bez Božovića, proigrali smo ;). Brine me što Katai opet kada je potreban donosi najgore odluke na terenu. Nemamo igrača da povuče ručnu. Mbodj ima potencijal kao defanzivac, ali je potrebno puno vremena da bi se taktički obučio, ostali elementi za igru u odbrani su fini. Rendilić očajan i nemam utisak da će biti bolji, krivac kod oba gola i kod šanse Dražića početko IIp. Ibañez odličan, Vieira će morati više da igra timski. Nadam se da su ovime dovoljno napucali CV Parkera i Savićevića i da ih vrlo brzo neću gledati, Turska vapi za njima.

 

Dražić odličan, uz Ibañeza najbolji igrač na utakmici. Ne verujem da će on dočekati kraje jesenje polusezone u JSL. Nadam se da neće protraćiti svoj talenat zbog glave, to ga je već koštalo U-20 šampionata sveta. Inače, Komnen Andrić je dao odličan gol. I on je bio na produženom spisku Paunovića, ali prošle godine je igrao prilično slabo, mislim da ni jedan gol u JSL nije dao.

Link to comment

Terzić: "Ima bezbroj takvih utakmica. Ponavljam, sportski rezultati su jedini spas za funkcionisanje kluba, a Partizanu je omogućeno da ih ostvaruje kroz brojne prijateljske utakmice. A, videli smo taj Partizan kad izađe u Evropu, tamo nema Karadžića da pomogne"  :Hail:

Link to comment

Dobro, nije bilo realno očekivati da će ovaj gnom ostati dužan onom trogloditu Vučeliću koji je otkopao toljagu. Sledi nedelja baražne paljbe saopštenjima.

Link to comment

 

13:40 - Terzić: "Kao najveći klub na ovim prostorima, Crvena zvezda će učiniti sve da se spuste tenzije i pozvati ljude iz Partizana na razgovor...Ali, pošto mi ne komentarišemo njihove utakmice, nemojte ni oni naše. A mi imamo mnogo više materijala. Oni komentarišu psihologijom negativca, jer su svesni šta su sve radili i nije im strano. Sve to mediji znaju i ćute o tome"

 

 

„Vučelić priča o kriminalu? Pa on ne zna ni koliko je igrača na terenu. A svi znamo šta je radio 90-ih, a šta radi sada. On kaže neće kontakt. Ja ga pozivam da se nađemo i da kažemo sve jedni pred drugima u oči. Pred zatvorenim vratima ili pred vama medijima.“

 

velik je. pruža ruku prijateljstva ka drugarima mafijašima...

 

ipak, ovo je hajlajt:

 

 

„Zvezda je zbog sprege Karadžića i Partizana dužna 50 miliona. Prošle godine su nas iz FSS uveravali da ćemo da dobijemo licencu, a onda šok i oduzimanje licence. Partizan dominira šest godina, a bod u Evropi ne može da uzme. Cela demagogija je prepisana iz KK Partizan. Spremni smo za svaku istragu, ali zahtevamo kompletnu istragu za osam sezone unazad. Ti šampionati su Zvezdu doveli na rub bankrota. Čestitiji smo od Partizana i od Karadžića i od Vučelića", rekao je Terzić i dodao da su predstavnici Interpola i UEFA već pozvani. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...