Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Terza da se izvini Zvezdasima sto nije mogao da onako pripremi ekipu za utakmicu protiv neugodnog Kairata.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jesi li ti Montenegrin pa znas iz iskustva ? :)

 

Inace..jebeni gigantski hail za Terzu..koje ti samopouzdanje treba da zakazes KZS i izadjes pokusavajuci da operes ono vidjeno juce. Sa takvom verom u sebe stvara se istorija.

Cenim da ga je licno gospodar Vucic poslao da opere sranje oko cucavca na Karaburmi , sto svakako nece biti neki problem za moralnu gromadu , koji se strucno usavrsavala u Americi™  ...

158275891655acb40063957346855608_w640.JP

Edited by Geo
Link to comment

Meni samo nije jasno otkud ovakav ljigavac u nasem fudbalu kad su tu sve same moralne gromade poput Toleta, Vucelica, Raje Bozovica...

 

Stvarno odskace Terza.

Edited by katamaran
Link to comment

Meni samo nije jano otkud ovakav ljigavac u nasem fudbalu kad su tu sve same moralne gromade poput Toleta, Vucelica, Raje Bozovica...

 

Stvarno odskace Terza.

Platio kauciju koliko se secam ...

Link to comment

 

 

"Ja iskreno nisam ništa video... Šta da vidim?", pitao je.

 

Novine.

 

"Nisam čitao, bio sam zauzet, umoran sam bio, bolela me je glava i onda nisam dirao telefon da me ne bi još više bolela, da me zrači".

 

:Hail: 

Link to comment

Ako zanemarimo muflonsko ispadanje Rendulića prvi gol ofke je baš lep. Drugi je rutinska realizacija sa driblingom golmana koju većina špiceva sa blizanačkog rostera ne bi ubola ni iz 50 pokušaja.

 

Dobro sad, nemojmo preterivati, Parker je to isto uradio pola sata kasnije. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...