Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mogla bi neka tema, pošto me zanimaju te nameštaljke. Konkretno, kako ono ko fol stižu neke dojave Srbosima kladioničarima za strane lige?

 

Nikako. To su sve prevare. 

 

I ova danas utakmica je bila takva da su verovatno šanse da je nameštena zbog kladionica rekao bih 20ak posto. Utakmica je nameštena 100% ali jadnost Zvezde je učinila ovu utakmicu takvom kakva je bila na kraju.

Edited by theanswer
Link to comment

Ti si jedan od korektnijih ljudi na forumu, pa me ne mrzi da ti nabrojim ko je se jasno od cigana danas izjasnio sta misli o ovoj utakmici: gervasius, malvo, bright billy, harper, coltrane, levi, babu bhatt, calavera, guterball, moca, timmi, ja itd... Mozda sam jos nekog preskocio.

 

Mozes i mene komotno da stavis na listu, majku im mafijasku...

 

Ipak da priznam da sam i ja imao koristi od svega ovoga jer mi jedan slabije upuceni kolega partizanovac duguje gajbu piva. Na poluvremenu sam se iskusno kladio jer sam bio ubedjen da od filijale nema sanse da izgubimo bodove. Nadam se da je Terza na kladionici smanjio dug barem za milionce.

Link to comment

Konkretno, kako ono ko fol stižu neke dojave Srbosima kladioničarima za strane lige?

 

dojave uglavnom salju nasi fudbaleri na privremenom radu u inostranstvu.

svojevremeno je, recimo, jedan moj komsija igrao u serie a, i bas u tom nekom perijodu je njegov brat cesto mlatio lovu na nizim italijanskim ligama. malo - malo pa uleti (za nase uslove) velike pare na po jednu - dve utakmice i skoro uvek pogodi. mi hteli da prepisujemo, al on ne da, nego uvek uplati bukvalno pred pocetak utakmice (tad jos nije moglo live da se igra).

Link to comment

U vezi sa HAARP teorijama, ono veče kad je Fener igrao polufinale F4 sa Realom, pratim ja livescore u taksiju i taksista kreće da me ubedjuje kako mu je kum uzeo silne pare na Juve u CL neku noć pre toga zahvaljujući dojavi™. Kad me infarkt nije spičio od tolike nesvesnosti i nerazumevanja sveta oko sebe. Hajd filipinska liga, ali semis CL-e. Brate.

Link to comment

Ni trenera nije imao NP,nego bio ekonom na klupi i neko iz kluba,dosli sa 11 igraca,od toga bilo par omladinaca... :lolol:

 

Nije ekonom, nego Izet Ljajić, jedini koji ima licencu tamo. Ovi za slikanje se samo smenjuju

 

13761izi.jpg

Link to comment

Sad ce savicevic da ubaci u petu i preokrene tok meca...

iz 1 u 2 i 5+

Ibanjez ovo ni kod maminja nije video. Sad ce i parkerica da se upise...

Otkud ste znali da će da se ovako odigra [emoji11]

razlika izmedju nasih i grobarskih namestaljki je u tome sto se o nasim otvoreno pise na ovom topicu, dok kod njih nisam primetio taj nivo transparentnosti.

Ne samo to, nego je za pisanje o tome sledila banovina 3-7 dana.

Mogu li da se vide negde golovi? Ovde je bio postavljen Jovićev. Namešten sto posto. Samo radovanje je izostalo, jer se kao juri rezultat. Kada bi se gledalo što ga nema išlo bi u prilog da nije namešteno. A akcija kod gola je definicija sklanjanja.

 

Najviše mi se dojmi logika beowla. Jedino što niti će biti istrage, niti objašnjenja ove svinjarije. A potrebna je da se sve rasvetli

Link to comment

dojave uglavnom salju nasi fudbaleri na privremenom radu u inostranstvu.

svojevremeno je, recimo, jedan moj komsija igrao u serie a, i bas u tom nekom perijodu je njegov brat cesto mlatio lovu na nizim italijanskim ligama. malo - malo pa uleti (za nase uslove) velike pare na po jednu - dve utakmice i skoro uvek pogodi. mi hteli da prepisujemo, al on ne da, nego uvek uplati bukvalno pred pocetak utakmice (tad jos nije moglo live da se igra).

 

slago te taksista najstrasnije

Link to comment

Otkud ste znali da će da se ovako odigra [emoji11]

Ne samo to, nego je za pisanje o tome sledila banovina 3-7 dana.

Mogu li da se vide negde golovi? Ovde je bio postavljen Jovićev. Namešten sto posto. Samo radovanje je izostalo, jer se kao juri rezultat. Kada bi se gledalo što ga nema išlo bi u prilog da nije namešteno. A akcija kod gola je definicija sklanjanja.

 

Najviše mi se dojmi logika beowla. Jedino što niti će biti istrage, niti objašnjenja ove svinjarije. A potrebna je da se sve rasvetli

 

https://www.youtube.com/channel/UCO757FMZAGSdLFX8HS0LLVA

Link to comment

Otkud ste znali da će da se ovako odigra [emoji11]

Ne samo to, nego je za pisanje o tome sledila banovina 3-7 dana.

Mogu li da se vide negde golovi? Ovde je bio postavljen Jovićev. Namešten sto posto. Samo radovanje je izostalo, jer se kao juri rezultat. Kada bi se gledalo što ga nema išlo bi u prilog da nije namešteno. A akcija kod gola je definicija sklanjanja.

 

Najviše mi se dojmi logika beowla. Jedino što niti će biti istrage, niti objašnjenja ove svinjarije. A potrebna je da se sve rasvetli

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...