Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

razlika izmedju nasih i grobarskih namestaljki je u tome sto se o nasim otvoreno pise na ovom topicu, dok kod njih nisam primetio taj nivo transparentnosti.

axaxaxa, pa najbolje bi bilo da pokusate da negirate ovo danas :D

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mene zanima nešto. Razumem motiv nameštanja za titulu, ali koji je motiv kladionica da učestvuju u ovome, ako sam dobro razumela njihovo pominjanje? Je l fora kao da je većina uplata bila na neki sitan rezultat, pa se ušeme sa onima koji mogu da utiču na rezultat, pa onda kladionice budu u plusu jer je većina uplata poduvala, a ovi koji utiču uplate neke pare na veliki broj golova?

Mislim da je vise namjestanje na stetu kladionica, a u korist onih koji su igrali nesto.

Link to comment

Da mislio sam na tu utakmicu iz 2013. Teska namestaljka, nije me mrzelo ni da pregledamo topik. Ogradili se ocekivano kulturni i pristojni ljudi poput lezilebovica, snarca i jos par momaka. U nitkovluku dominiraju isti ljudi kao i danas, samo sto su onda slavili, a danas zazivaju regularnost.

Stvarno se ne secam te utakmice, i nemam pojma da li sam ista komentarisao u vezi iste ... Novi Pazar mi je bas bio gotivan (navijaci na stranu), kao jedan od retkih timova gde ne mozes da racunas na sigurne bodove (sto medjusobni skorovi jasno dokazuju), pa sam zato i komentarisao ("gde njih nadjoste kao primer" )...

Link to comment

Mene zanima nešto. Razumem motiv nameštanja za titulu, ali koji je motiv kladionica da učestvuju u ovome, ako sam dobro razumela njihovo pominjanje? Je l fora kao da je većina uplata bila na neki sitan rezultat, pa se ušeme sa onima koji mogu da utiču na rezultat, pa onda kladionice budu u plusu jer je većina uplata poduvala, a ovi koji utiču uplate neke pare na veliki broj golova?

Овдје се зарађују паре наушртб кладионице

Link to comment

Tu se vecinom peru pare zajedno sa kladionicama.

 

Karabatica su uhvatili jer je kladionica podnijela tuzbu (bilo je neubicajeno velikih uplata). Naravno tu su Srbi bili najvise krivi, Bojinovic kao vodja i braca Karabatic koji su odjedanput postali francuzi balkanskog porijekla.

Edited by borris_
Link to comment

Mislim da je vise namjestanje na stetu kladionica, a u korist onih koji su igrali nesto.

U teoriji neko je u Tunguziji stavio silnu lovu na 1-2 i 6+

 

U praksi treba da izvuce zivu glavu i utekne sa dobitkom.

 

Nisam ubedjen da je kladza. Vise mi lici da smo krenuli posteno pa da im je u poluvremenu receno da ne talasaju previse.

 

Stvarno se ne secam te utakmice

 

 

Mali podsetnik na jednu od najpostenijih utakmica u nasem prvenstvu. Prvo im Tole nije dao da registruju igrace pa ni klupu nisu imali a kad ni to nije bilo dovoljno onda se preslo na druge metode.

 

Tole & Milivoje nisu imali nikakav problem.

Edited by katamaran
Link to comment

Mene zanima nešto. Razumem motiv nameštanja za titulu, ali koji je motiv kladionica da učestvuju u ovome, ako sam dobro razumela njihovo pominjanje? Je l fora kao da je većina uplata bila na neki sitan rezultat, pa se ušeme sa onima koji mogu da utiču na rezultat, pa onda kladionice budu u plusu jer je većina uplata poduvala, a ovi koji utiču uplate neke pare na veliki broj golova?

mislim da kladionice u ovome nisu učestvovale. klasično nameštanje, ako ga je bilo, je zbog rezultata. kladionice su uvek u plusu oko 3% od uplata
Link to comment

Učinilo mi se da je pominjano da su i kladionice u talu, pa sam se zato zbunila.

U Srbiji postoji mit HAARP klase o kladionicama koje stoje iza iznenadjujućih rezultata, ono kada veliki tim na svom terenu odigra 1:1 sa fenjerašem na kvotu 1.10, pola Srbije popada tikete na toj utakmici (jer misle da mogu da uzmu pare tako što će vezati po deset takvih kvota na jedan tiket) i tako se vremenom odomaćila poštapalica: "Namestili za kladionicu". Običan zakon verovatnoće koji Srbi nepogrešivo pretvaraju u papsku zaveru.

Link to comment

Mogla bi neka tema, pošto me zanimaju te nameštaljke. Konkretno, kako ono ko fol stižu neke dojave Srbosima kladioničarima za strane lige?

Link to comment

U teoriji neko je u Tunguziji stavio silnu lovu na 1-2 i 6+

 

U praksi treba da izvuce zivu glavu i utekne sa dobitkom.

 

Nisam ubedjen da je kladza. Vise mi lici da smo krenuli posteno pa da im je u poluvremenu receno da ne talasaju previse.

 

 

Mali podsetnik na jednu od najpostenijih utakmica u nasem prvenstvu. Prvo im Tole nije dao da registruju igrace pa ni klupu nisu imali a kad ni to nije bilo dovoljno onda se preslo na druge metode.

 

Tole & Milivoje nisu imali nikakav problem.

Ni trenera nije imao NP,nego bio ekonom na klupi i neko iz kluba,dosli sa 11 igraca,od toga bilo par omladinaca... :lolol:

Link to comment

Poenta je u tome da ova nameštaljka (ako je nameštaljka) ne mora nužno biti osmišljena na Marakani. Tajming je prilično indikativan, a indikativna je i ničim izazvana hrabrost onih koji inače poslušno zaradjuju svoj burek.

 

ne mislim da je danasnje pisanje medija deo nekog plana ili strategije. namnozili su se mediji i svaki novinar se obraca manjoj grupi ljudi sa kojom  je u konstantnoj interakciji (sto na netu, sto ovako). jednostavno, ne moze vise da se sere ko nekad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...