Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

razlika izmedju nasih i grobarskih namestaljki je u tome sto se o nasim otvoreno pise na ovom topicu, dok kod njih nisam primetio taj nivo transparentnosti.

Doduše, to otvoreno pisanje se svodi na to da Milosh otvoreno piše o tome a ostali ga proglašavaju za koncept™ ili se zadovoljavaju onom starom: a šta je Partizan radio?! Nema 'leba za fudbal u Srbiji sve dok primarna logika glasi: "Samo da mene ne skembaju prvog..."

 

Uzgred, ja ne bih ovo proglašavao za nameštaljku dok/ako ne stigne nešto konkretno od UEFA. Sve što stigne iz domaćih izvora je ko zna kakva obmana iza koje stoje ko zna čije mafijaške kombine (počev od predstojećih izbora i pratećeg cirkusa u FSS, pa do čerupanja imovine blizanaca i ko zna čega još).

Edited by beowl
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Bilo je samo pitanje trenutka kada ce na povrsinu isplivati razlike u mentalitetu, postenju i slicnim kategorijama, izmedju ove dvije inace potpuno razlicite drustvene skupine, navijaca Zvezde i Partizana.

Link to comment

drugari, da vas podsetim, niste vi kao forumaši i eventualno ljudi nameštali utakmice, to rade određeni mafijaški timovi. tako da nema potrebe za povređenim sujetama, niti za ružnim rečima upućenim jedni drugima. 

 

drugim rečima, pobanovaću vas bez da se zamislim, ako nastavite u ovom ritmu. :)

Link to comment

Navijači imaju pravo da budu pristrasni.

 

Ti si jedan od korektnijih ljudi na forumu, pa me ne mrzi da ti nabrojim ko je se jasno od cigana danas izjasnio sta misli o ovoj utakmici: gervasius, malvo, bright billy, harper, coltrane, levi, babu bhatt, calavera, guterball, moca, timmi, ja itd... Mozda sam jos nekog preskocio.

Link to comment

Namestena utakmica,1/1.Ako bude kazne,neka bude,zasluzili su mafijasi iz nase uprave.

 

Ocigledno da neki igraci OFK nisu hteli da puste,pa zato ovako providno je sve ispalo.

 

Zanimljivo je kako su mediji reagovali,iako je imalo ovakvih slucajeva podosta u proslosti,pa izjave pojedinih igraca  o tome,nikada ovakva reakcija,nije slucajnost

 

I ako Tole misli da ovako ostane na celu FSS,ucenom i UEFOM,zajebo se,jer mu ovakvo namestanje mafija nece zaboraviti

Edited by Bogotac
Link to comment

Dovoljno je pogledati ovaj topik, bar 10+ cigana se izjasnilo da je utakmica namestena. Onda se prebacis na proslogodisnji pocetak prvenstva, jedna od sramotnijih utakmica Partizan-N.Pazar vidis u cemu je razlika. 

Kakav proslogodisnji pocetak, kada smo igrali obe utakmice sa njima nereseno ? 2013 smo u prvom kolu igrali na JNA 4:3 a posle u Pazaru opet izgubili dva boda! Znaci zadnje dve godine tri neresene utakmice i jedna pobeda 4:3 na JNA, stvarno frapantan podatak ... 

Link to comment

 

 

drugim rečima, pobanovaću vas bez da se zamislim, ako nastavite u ovom ritmu. :)

 

jebiga, a o čemu da se piše? o tome kako ibanjez će da bude pojačanje ili šta?

Link to comment

Kakav proslogodisnji pocetak, kada smo igrali obe utakmice sa njima nereseno ? 2013 smo u prvom kolu igrali na JNA 4:3 a posle u Pazaru opet izgubili dva boda! Znaci zadnje dve godine tri neresene utakmice i jedna pobeda 4:3 na JNA, stvarno frapantan podatak ... 

 

Da mislio sam na tu utakmicu iz 2013. Teska namestaljka, nije me mrzelo ni da pregledamo topik. Ogradili se ocekivano kulturni i pristojni ljudi poput lezilebovica, snarca i jos par momaka. U nitkovluku dominiraju isti ljudi kao i danas, samo sto su onda slavili, a danas zazivaju regularnost.

Link to comment

Pa ta 4-3 je vrlo zanimljiva na vise nivoa...

Sve je to nebitno,dokle god lopov istrazuje lopova. Nece Tole na Terzu i Kokija jer ce i on pasti za mnogo gore od namestanja poslednjih 7 godina(otkako je don FSS-a)

Link to comment

jebiga, a o čemu da se piše? o tome kako ibanjez će da bude pojačanje ili šta?

Па он и јесте појачање, на страну све ово, видјело се да је огроман помак у односу на Ноја.

А и има искуства с оваквим утакмицама из модрих дана :fantom:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Ti si jedan od korektnijih ljudi na forumu, pa me ne mrzi da ti nabrojim ko je se jasno od cigana danas izjasnio sta misli o ovoj utakmici: gervasius, malvo, bright billy, harper, coltrane, levi, babu bhatt, calavera, guterball, moca, timmi, ja itd... Mozda sam jos nekog preskocio.

Poenta je u tome da ova nameštaljka (ako je nameštaljka) ne mora nužno biti osmišljena na Marakani. Tajming je prilično indikativan, a indikativna je i ničim izazvana hrabrost onih koji inače poslušno zaradjuju svoj burek.

Edited by beowl
Link to comment

Mene zanima nešto. Razumem motiv nameštanja za titulu, ali koji je motiv kladionica da učestvuju u ovome, ako sam dobro razumela njihovo pominjanje? Je l fora kao da je većina uplata bila na neki sitan rezultat, pa se ušeme sa onima koji mogu da utiču na rezultat, pa onda kladionice budu u plusu jer je većina uplata poduvala, a ovi koji utiču uplate neke pare na veliki broj golova?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...