Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Meni se cini da ti ne kapiras da UEFA boli pimpek za ovo. Samo novi potez u sahovskoj partiji Tole- Koki

 

 

Naime, u izjavi za dnevni list SportMirkov otkriva da je Evropska fudbalska federacija (Uefa) pratila zbivanja na utakmici između OFK Beograda i Crvene zvezde i da u FSS čekaju njen izveštaj.

"UEFA će nam poslati izveštaj o svemu što se dešavalo na stadionu Obilića, jer smo imali informaciju da je utakmica OFK Beograd – Crvena zvezda bila pod lupom evropske kuće fudbala...  Radi se o neobično visokom rezultatu, ogromnim kvotama, prelazu i golovima, a UEFA prati sve promene sa uplatama širom sveta", ističe Mirkov za dnevni list Sport.

Dobro je da ti sve kapiras i da ovaj kolaz sto si napravio, opravdava svaku svinjariju narednih 100 godina ...

Link to comment

Samo da ne prodju ko Dragisa Pejovic i Dmitrovic. Oni ljudi javno rekose da su namestali sa Partizanom a Tole ih suspendovao sto mu kaljaju sveti lik i ugled najregularnijeg prvenstva.

Jel po tebi bilo ovo danas namešteno?
Link to comment

Ako je Mirkov rekao mora da je istina...

 

Za pocetak ne kapiras ni poreklo kolaza koji ti iz nekog razloga mnogo smeta...

 

 

Jel po tebi bilo ovo danas namešteno?

 

Krajnje sumnjivo.

Edited by katamaran
Link to comment

Dobro je da ti sve kapiras i da ovaj kolaz sto si napravio, opravdava svaku svinjariju narednih 100 godina ...

ćuti, bar nije crtao

Link to comment

Poreklo kolaza ? Vatikan, Cia, Kgb , zuta stampa ,rsb , teska rec , sportska galaksija ... Koga boli q. , samo mi je bio smesan, jer sam se odmah setio onih tvojih paralelnih  linija, sto si crtao posle nekog derbija.

Edited by Geo
Link to comment

meni je najzanimljiviji deo izjave Mirkova onaj u kome izražava sumnju da će državni organi raditi bilo šta.....kaže da je najverovatnije da će se ovim baviti samo Interpol. verovatno nije lupio tek onako, za pretpostaviti je da su državni organi i ranije sabotirali/izbegavali bilo kakve aktivnosti, pa se očekuje da i ovaj put urade isto. odnosno ne urade ništa.

 

da bi državni organi reagovali potreban je mig Veličanstvenog.....koji u ofisu drži zastave i grbove jednog kluba, tako da.....malo verovatno. mada, sa ludacima se nikad ne zna. 

Edited by Ted
Link to comment

Jel bitnije poreklo kolaza ili ono sto je na njemu? 

 

Nemas pojma kolko je meni smesna grobarska borba za posten fudbal koje nigde nema posle vasih svinjarija.

 

 

ćuti, bar nije crtao

 

Obavezno javi sta pisu glodarski trash debilizam i gagi batica.

Link to comment

razlika izmedju nasih i grobarskih namestaljki je u tome sto se o nasim otvoreno pise na ovom topicu, dok kod njih nisam primetio taj nivo transparentnosti.

Link to comment

razlika izmedju nasih i grobarskih namestaljki je u tome sto se o nasim otvoreno pise na ovom topicu, dok kod njih nisam primetio taj nivo transparentnosti.

 

Dovoljno je pogledati ovaj topik, bar 10+ cigana se izjasnilo da je utakmica namestena. Onda se prebacis na proslogodisnji pocetak prvenstva, jedna od sramotnijih utakmica Partizan-N.Pazar vidis u cemu je razlika. 

Link to comment

I onaj cuveni kup sa Vosom. Ja pamtim samo Brazilca da je otvoreno pljuvao po nacinu na koji je uzet taj kup.

 

Ako sam nekog zaboravio izvinjavam se al sam siguran da je ogromna vecina slavila kup.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...