Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

mirkov je dao izjavu sos-u, pa su je oni valjda najtacnije preneli:

 

'UEFA je sasvim sigurno pratila ovu utakmicu jer su uplate u kladionicama bile enormne. Narednih dana ocekujemo njihvou reakciju, a posle toga cu i ja da pokrenem istragu. Ipak, iskustvo me uci da u tim situacijama akteri iz odredjenih razloga ne zele sa mnom da saradjuju. Zato, je krajnje vreme da se ovim slucajem pozabave i drzavni organi. Mada sam misljenja da cemo pre imati reakciju Interpola nego neke drzavne institucije' - rekao je Milivoj Mirkov u ekskluzivnoj izjavi za SOS kanal.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nismo mi Nemci, niti igramo slican fudbal...

 

Majke ti, ne zanosi se. Nije ni OFK Brazil. Da ne pricam koliko je dati cetiri gola za deset minuta redje i cudnovatije u zavrsnici svetskog prvenstva nego u srpskoj ligi. Ovo jeste namesteno ali hajde da ne izmisljamo toplu vodu, naravno da nije "protivno logici" da jedna ekipa da drugoj cetiri gola za deset minuta. Retko se desava ali desava se.

Link to comment

 

Edit Miloše, kakve argumente očekuješ kad napišeš ovu poslednju rečenicu?

To je bila ironija naravno.

 

Od Kokeze ne ocekujem bas nista osim da nastavi da se bavi kriminalom kao i do sada. Nisu mu dzabe dali tu poziciju u FSS i sad sta god da se desi kriv Kokeza  ili Kokeza mora da rascisti.

Link to comment

Gde su bili Mirkov i Tole posle Partizan- Pazar i jos nekih zanimljivih utakmica? Obozavam selektivno postenje bagre koja vodi nas fudbal.

Link to comment

Gde su bili Mirkov i Tole posle Partizan- Pazar i jos nekih zanimljivih utakmica? Obozavam selektivno postenje bagre koja vodi nas fudbal.

Valjda , gde je bila uefa i gde su bili silni kladionicari(uplate) ? Kakve veze imaju ova dvojica ?

Link to comment

Jel ti kapiras da njih dvojica i dalje se nista ne pitaju , vec UEFA pokrece neku istragu zbog nenormalnih uplata u kladionicama ?

 

p.s. Sam pravis te kolaze u slobodno vreme ?

Link to comment

Meni se cini da ti ne kapiras da UEFA boli pimpek za ovo. Samo novi potez u sahovskoj partiji Tole- Koki

Edited by katamaran
Link to comment

najbolje informacije mogle bi se dobiti od igrača ofk....kada bi neko (policija, tužilaštvo) obavio razgovore i pitao iz kog razloga su prestali da igraju u drugom poluvremenu, odnosno ko im je i šta sugerisao. naravno, igrači su najmanje odgovorni, a naročito ofkini koji su, uglavnom, deca....njih i ne bi trebalo goniti za bilo šta, ali bi trebalo doći do informacija.

Edited by Ted
Link to comment

Bila neka frka oko 5-6 utakmica kod nas, OFK i jos neki klubovi, Tole obecao da ce raskrinkati krivce i od toga nista.

Doduse,mozda UEFA jos radi na slucaju

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne mogu, otisli su kuci da se tusiraju.

 

Glavni akteri duela OFK Beograd - Crvena zvezda bukvalno su se razbežali sa Vračara nakon utakmice pošto su neistuširani ušli u autobuse odbivši da daju izjave za medije baš kao i treneri Božović i Petrović.

 

Link to comment

Samo da ne prodju ko Dragisa Pejovic i Dmitrovic. Oni ljudi javno rekose da su namestali sa Partizanom a Tole ih suspendovao sto mu kaljaju sveti lik i ugled najregularnijeg prvenstva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...