Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pomoćni trener Crvene zvezde Voja Ćalov istakao je da su igrači dodali gas u drugom poluvremenu i nije želeo da komentariše navode da je utakmica nameštena

 

 

Bilo je teško i za gledanje, a ne za igranje. Verovali smo u pobedu sve vreme. Igrači su bili rešeni da pobede. Vrućina je bila ali kako je bilo protivniku tako je bilo i nama - dodao je Ćalov, koji nije želeo da komentariše navode o nameštanju meča.

- Nameštaljka? Navijači imaju pravo da misle šta hoće. Bitno je šta mi mislimo. :lolol:

Jel to onaj sa kačketom što liči na Vermezovića?

Link to comment

zaboravite terzu, toleta i ostale i kada vam terza bude na pameti samo ponavljajte KOKEZA.

tip je tamo sve i za sve njih nenadjebiv

Potpuno tacno, em mafija, em blizak sa politikom... kad sutne Toleta najeb**i smo i mi i fudbal u celini.

Link to comment

Lako, trebalo bi nam jedno tridesetak godina sistematske kradje da bismo vas stigli. -_-

briljantno kao i uvek

:nobles:

Link to comment

Vieira oseca i dalje bol u kolenu ide na dodatne preglede i snimak...valjda nije koleno. Onaj mesar je morao da dobije crveni!

 

Koki lopove!

Link to comment

Jasno je da ce sada svi naravno da budu ubedjeni kako je ovo namestena utakmica, ali u vezi toga sto se igraci ne raduju, nije li sasvim moguce i realno da se ne raduju jer je utakmica pocela minutom cutanja zbog Gogica?

 

edit: i aj unapred iskulirajte sa cinicnim komentarima i nekim paralelama da se ne raduju jer su dali gol Terzinoj ekipi itd. itd.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ima milion objasnjenja zasto  i kako je tekla utakmica, a najjednostavnije je da su nas pustili posle 2-0 tj da smo igrali za kladionice. Doduse moglo je to i lakse da se odradi, ali ok je i ovako. Bilo bi zanimljivo, a to se sigurno nece desiti, da neki tzv novinar nadje informaciju koliko je bilo uplata na prelaz 2-1 i 7+ kvote. To bi dodatno rasvetlilo ovu situaciju.

 

Vreme je bilo uzasno, na terenu jos gore, pauze na 20ak minuta da bi se igraci osvezili, gubitak snage je normalna stvar, ali nije normalno da se da 4 gola za 10 minuta. To jednostavno nije bas blisko logici.

 

Doduse, penal jeste bio i crveni takodje, poslednji igrac i sl. Ofsajd kod drugog gola OFKe ne znam da li je bio, ali mogao je i da svira i penal nad Vieirom u prvom, kao i crveni igracu koji ga je poslao van terena u drugom.

 

Tacnu istinu verovatno necemo saznati nikad, ali je najlakse reci d aje namesteno, jer to je OFK kome je Terzic gazda.

 

Licno mislim da je bilo sumnjivo da posle onako uzasne igre i 2 gola minusa damo 4 za 10 minuta i mislim da to treba neko ozbiljno da istrazi. Posto se to nece desiti, idemo dalje. Bilo pa proslo, novo kolo, nove radosti. Sa serpicama nece biti lako kao sto su komsije to odradile sa pola snage i protivnikom koji se ne trudi bas.

 

Protiv nas ce gristi svom snagom, bunker, tuca i kontre... videcemo

Edited by Milosh76
Link to comment

 

edit: i aj unapred iskulirajte sa cinicnim komentarima i nekim paralelama da se ne raduju jer su dali gol Terzinoj ekipi itd. itd.

Dzabe ih molis kad ovde bar pola njih dolazi da postavlja cinicne komentare, bez zelje za diskusijom i razmenom argumenata, pa makar mislili da su besmisleni.

Edited by Milosh76
Link to comment

Fudbal u Srbiji jednostavno treba ili ukinuti ili pozatvarati sve klubove, pohapsiti sve uprave i kompletan FSS pa onda polako ispocetka, nekih desetak godina amaterskog fudbala i da vidimo sta ce se od toga rascistiti. Na stranu zajebancija i ova frustrirana kuknjava navijaca najlopovskijeg kluba u istoriji koji su se (prc) ponadali, ovo danas je bio nevidjeni skandal, Do 2:4 se niko iz OFK nije pomerao na terenu a kada su "zavrsili posao" i poceli malo kao nesto da trce linijski sudija na Zvezdinoj polovini je mahao i hladio se zastavicom svaki put kad OFK predje centar. Epsko blamiranje.

Jbt, da li citam istog lika koji me je fejspalmovao najstrasnije kada sam onomad predlagao isto ovo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...