Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pretpostavljam da je Grof namerno zaradio iskljucenje na poluvremenu, sramota ga bilo da prisustvuje onome sto je usledilo.

 

steta sto ga nije sramota i onoga sto se desavalo pre poluvremena

Link to comment

zato je Evropa merilo za domaće klubove. sve je lepo i krasno uz penale za mrke poglede i umrtvljene prijateljske klubove, a onda kada se izadje van svoje avlije sledi cudjenje otkud to da neko remplovanje nije bio penal i protivnik grize do kraja i što nas sudija mrzi. naravno odnosi se na oba blizanca.

 

Ma, ja fudbal ionako jedva gledam, nego po ovoj vrucini covek nema sta da radi pa hajde da odgledam posto je prva utakmica u sezoni. I imao sam sta da vidim, prvenstvo je krenulo jako i do samog kraja. Reakcija Zvezdine klupe nakon Parkerovog gola i zajebavanje publike je sve sto se ima reci o ovoj utakmici.

Link to comment

Ma, ja fudbal ionako jedva gledam, nego po ovoj vrucini covek nema sta da radi pa hajde da odgledam posto je prva utakmica u sezoni. I imao sam sta da vidim, prvenstvo je krenulo jako i do samog kraja. Reakcija Zvezdine klupe nakon Parkerovog gola i zajebavanje publike je sve sto se ima reci o ovoj utakmici.

 

jovic izjednacuje i ne raduje se uopste, kao da je smanjio na 5-1.

 

https://youtu.be/oOM5ixe0l1E

Edited by Bright Billy
Link to comment

obicno se utakimce namestaju da izgledaju kao da nisu namestene.  :unsure:

 

edit. terza drzi listic sa kvotama.  :D

Edited by Takeshi
Link to comment

Treneri Crvene zvezde i OFK Beograda nisu došli na konferenciju za medije posle utakmice, već su poslali pomoćnike.

 

"S obzirom na teško vreme i okolnosti, možemo da budemo zadovoljni kako je ekipa izgledala. Igrači su se na poluvremenu digli, Zvezda mora uvek da veruje u preokret", rekao je Božovićev asistent Voja Čalov.

On je istakao da je zbog nesnosne vrućine "bilo teško i za gledanje, a kamoli za igranje".

 

Pomoćni trener OFK Beograda Goran Lazarević izjavio je da mladi igrači njegovog kluba nisu imali snage u drugom poluvremenu.

"Dobro prvo poluvreme, kontrolisali smo dešavanja, ali je usledio neshvatljiv pad u nastavku. Zasluženom porazu dodatno je kumovao crveni karton Planiću. Totalno smo podbacili, ne osećamo se prijatno i utisak je mučan", rekao je Lazarević.

 

:isuse: 

Link to comment

Sad mi je zao sto nisam odgledao prvih 15 minuta velicanstvene igre u drugom delu, da mogu da ucestvujem u hvalospevima Terzi i Kokezi.  Ono sto sam video je sranje od fudbala i velika sramota za oba kluba.

 

Saopstenje ocekujem sutra prepodne, pa odgovor do podne, pa jos 2 kruga istih i onda novo kolo, nova sreca.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...