Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

meni nije jasno zasto igraju u 17h, nije da je u 19h mrak. ako su vec resili da igraju u dnevnom terminu, mogli su svakako odloziti pocetak utakmica za jos sat bar, a i to nesto znaci kad su ovakve temperature

+1

 

komotno je moglo da se igra od 18 ili čak od 18:30

Link to comment

u pitanju je elementarna nepogoda i postoje svi uslovi za odlaganje. naravno, može da se igra na 40, može i na 50.....sve može, Srbija je ovo.....samo je nebo granica

 

ne igra se samo kod nas fudbal na 40 stepeni kao što je bilo ekstremnih toplota i pre nego što su izmislili  crvene meteo alarme. profesionalni fudbaleri nisu prosečni građani ili babe i dede pa da moraju da se sklone, oni treniraju nekad i u gorim uslovima i često se izlažu i znatno većim naporima. nije naravno idealno, bilo bi bolje da se igra uveče ali jebiga sad. 

Edited by theanswer
Link to comment

@theanswer

 

sorry, ali meni sve to zvuči kao obrazloženje tipa "valjda neće ništa da se desi". jesu profi fudbaleri u treningu i sve to, ali su i ljudska bića koja reaguju na meteorološke uslove kao i svi drugi. ovako laički, deluje mi i da su ugroženiji jer će biti izloženi značajnom fizičkom naporu u vrlo nepovoljnim uslovima.

Edited by Ted
Link to comment

meni nije jasno zasto igraju u 17h, nije da je u 19h mrak. ako su vec resili da igraju u dnevnom terminu, mogli su svakako odloziti pocetak utakmica za jos sat bar, a i to nesto znaci kad su ovakve temperature

 

Pa da ali oko 7 pada vidljivost. Ako pocnu u 19, do kraja tekme im ne gine trosak paljenja reflektora.

Link to comment

Pa da ali oko 7 pada vidljivost. Ako pocnu u 19, do kraja tekme im ne gine trosak paljenja reflektora.

 

tada bi se moralo uštedeti na poslovnim putovanjima uprave, a to nije lepo

Link to comment

Pa da ali oko 7 pada vidljivost. Ako pocnu u 19, do kraja tekme im ne gine trosak paljenja reflektora.

sunce zalazi u 20:19 komotno može da se igra do 20:15
Link to comment

- uvek treba ostaviti min pola sata dnevnog svetla ako dođe do prekida meča iz nekih nepredviđenih okolnosti, zato i zimi počinju mečevi već u 13h iako se vidi do 16h

Link to comment

Sportisti nisu obični ljudi, ali ni igranje utakmice nije običan napor. Neko bi morao to da uradi, ako neće fifa onda sindikat fudbalera da ih natera. Da se uvede u pravila igre, ne može da se igra ispod i iznad određene temperature. Standardizovano, kao što su dimenzije terena ili koliko mora da odskače lopta da bi moglo da se igra.

 

Ako je sada 35,8 u Košutnjaku u hladovini, na centru terena na suncu je 50 <_<  Nije zdravo ni da se stoji tamo 90 min, a ne da se trči hoda

Edited by levi
Link to comment

Sad sam otisao do prodavnice koja je nekih stotinak metara udaljena od mog stana, jedva sam pogodio ulazna vrata kad sam se vratio. Igranje utakmice u ovim uslovima je debilnost svojstvena samo FSS-u.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...