Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Treba traziti odlaganje tekme,treba neko da umre na terenu

Macura: Neće biti orni za fudbal

Portparol Hitne pomoći zabrinuta za fudbalere koji su prinuđeni da igraju utakmice po visokim temperaturama.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nema zakonske osnove, nema kupca, mnogo nerazjasnjenih imovinskih odnosa, tradicija kluba, povezanost sa drzavom, ovo je Srbija... Biraj koji ti je razlog najmiliji i najrealniji

 

pre će biti da ima onih kojima ovaj haos odgovara i koji iz njega fino profitiraju i nemaju interes da se bilo šta promeni. zakonski osnov nije problem, odnosno on može da se stvori u roku od mesec dana. kada bi neko hteo da ga stvori. ispostaviće se da je u Srbiji pitanje transformacije jebenih fudbalskih klubova ubedljivo najkomplikovanije pitanje tranzicije. što je naravno apsurd i ordotoksna glupost.

 

Treba traziti odlaganje tekme,treba neko da umre na terenu

 

ja da sam trener ne bih izlagao igrače ovom riziku. pa neka kažnjavaju koliko hoće.

Link to comment

Bravo Lazo, pratice se Genoa ove sezone.

Btw, sto rece i katamaran, zna li neko hoce li biti prenosa na yt pa da se pogleda na plazi na telefonu.

 

via Tapatalk

Link to comment

 

 

ja da sam trener ne bih izlagao igrače ovom riziku. pa neka kažnjavaju koliko hoće.

 

kom riziku? ko da se nikad nije igrao fudbal na 40 stepeni. prvo su kukali kako prvenstvo kasno počinje jer onda proleće mora ranije da krene a klubovi nesposobni ne mogu da očiste sneg. sad kukaju na vrućinu, nikom nije palo na pamet da sredinom jula može da se desi da bude preko 35. totalna ludnica. vrućina je najmanji problem kada imaš takmičenje u kome kao ofk pravi reflektore ali za koji stadion? pola lige igra na vračaru gde em nema reflektora em je teren užasan. treba jedno kolo da organizuju solo na vračaru da se igra jedan dan, prva utakmica u 11h poslednja oko 23 i ćao zdravo. jedan stadion na sred klizišta, jedan na vrhu tržnog centra. 

Edited by theanswer
Link to comment

Bravo Lazo, pratice se Genoa ove sezone.

Btw, sto rece i katamaran, zna li neko hoce li biti prenosa na yt pa da se pogleda na plazi na telefonu.

 

via Tapatalk

Tt, znaci ni ti nisi pri kompu...

 

Ajde neko od kompjuterasa nek izgugla gicko sport. Ako ima najava bacite link ovde. Hvala unapred

Link to comment

kom riziku? ko da se nikad nije igrao fudbal na 40 stepeni. prvo su kukali kako prvenstvo kasno počinje jer onda proleće mora ranije da krene a klubovi nesposobni ne mogu da očiste sneg. sad kukaju na vrućinu, nikom nije palo na pamet da sredinom jula može da se desi da bude preko 35. totalna ludnica. vrućina je najmanji problem kada imaš takmičenje u kome kao ofk pravi reflektore ali za koji stadion? pola lige igra na vračaru gde em nema reflektora em je teren užasan. treba jedno kolo da organizuju solo na vračaru da se igra jedan dan, prva utakmica u 11h poslednja oko 23 i ćao zdravo. jedan stadion na sred klizišta, jedan na vrhu tržnog centra. 

 

u pitanju je elementarna nepogoda i postoje svi uslovi za odlaganje. naravno, može da se igra na 40, može i na 50.....sve može, Srbija je ovo.....samo je nebo granica

Link to comment

u pitanju je elementarna nepogoda i postoje svi uslovi za odlaganje. naravno, može da se igra na 40, može i na 50.....sve može, Srbija je ovo.....samo je nebo granica

meni nije jasno zasto igraju u 17h, nije da je u 19h mrak. ako su vec resili da igraju u dnevnom terminu, mogli su svakako odloziti pocetak utakmica za jos sat bar, a i to nesto znaci kad su ovakve temperature
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...