Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

"Sa upravom OFK Beograda sam imao džentlmenski dogovor da utakmicu protiv Crvene zvezde ja ne vodim. Uprava OFK Beograda je pristala na to, tako da ja ovu utakmicu neću voditi, ali biću tu sa igračima... Vodiću OFK od drugog kola", rekao je Petrović, koji je pre nekoliko dana zaplakao zbog činjenice da će igrati protiv voljenog kluba.

 

Nije fer prema OFK Beogradu, ali dobro i Piksi nije hteo da sutira penal u Bariju.

 

:Hail:  Pizon   :Hail:

 

da ovo je baš za klanjanje. trener ne želi da vodi ekipu u prvoligaškom meču, pa ovakav slučaj nije zabeležen u svetu. 

 

posrbice, hoće biti pižon na klupi protiv čukaričkog?

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ekipu mu cine djeca od 18-20 godina. Razumjem ljubav prema bivsem klubu ali ovo je bljak prema toj djeci.

Edited by borris_
Link to comment

Sto niko nije objasnio romanticnom Pizonu da isti gazda vodi oba kluba i da nema potrebe za patetikom, sve je pod kontrolom ...

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Edited by Geo
Link to comment

Nije korektno prema toj deci da se tako postavlja.

 

Inace, bas me interesuje kako ce ih voditi. Kao igraca sam ga gledao pri kraju boravka kod nas i to je bila umetnost. Protivnici su znali sta ce uraditi ali su bili bespomocni da sprece. Razgovarao sam i sa nekim navijacima Arsenala koji ga se odlicno secaju i kazu da nije imao skim da igra u to vreme.

 

Kao trener u prvom mandatu ozbiljne evropske utakmice sa klincima. Onda tokom godina strah ga je unistio. Nije dorastao timovima koji treba da se nose sa pritiskom. Secam se treninga iz prethodnog boravka u zvezdi, gde sikanira znalce (abu, laza, burza..) a onda debilima objasnjava i to kako. Centriraju deset puta nijednom tacno, onda on uzme i gadja svakog.

 

U reprezentaciji je bila i gora situacija. Kazu igraci na pocetku mini priprema normalan i uigravamo jedno, onda ne spava danima i krece da panici tj od bunkera ka jos vecem. Kazu, ni da ga slusamo ni ne..cak u sloveniji u odlucujucoj utakmici gde nam igra samo pobeda na poluvremenu gde gubimo kaze "svi nazad do 70tog pa cemo videti posle"

 

Sve je to cudno obzirom da je igrao pod pritiskom vekike utakmice. U ofci nece imati pritisak i interesuje me kako ce se klinci (koji su uvek talentovani) razvijati. Iskustveno, velika verovatnoca je da ce najtalentovanije zajebavati, no ipak...

 

Inace, prosetacemo se u ovoj ligi do titule.

Edited by dukan
Link to comment

Ekipu mu cine djeca od 18-20 godina. Razumjem ljubav prema bivsem klubu ali ovo je bljak prema toj djeci.

casovi ljubavi.kakva hulja i dupeuvlaka
Link to comment

Zato sto neki beogradski klubovi ne mogu da prodju ni prvo pretkolo kvalifikacija za LE. 

Оно као кад на лете на моћне противнике из Грузије и Луксембурга?

 

jbg. ni jedan sistem nije dobar kad nema kvaliteta, a kada ga ima najbolji mi je klasican sa 18 ili 20 klubova i dvokruznim sistemom.

 

ovaj sistem mi, u teoriji, ne deluje lose, odnosno deluje interesantno .....na sta ce da ispadne, videcemo

На територији (не држави) под колонијалном управом не постоји систем који би омогућио д а се оформи квалитет за било какву лигу. 

Link to comment

da ovo je baš za klanjanje. trener ne želi da vodi ekipu u prvoligaškom meču, pa ovakav slučaj nije zabeležen u svetu. 

Evo ti odgovora

 

Nece zonPi u tim godinama da sedi napolju na +40 na namestenoj utakmici, pametan covek.

Kad je nesto nejasno - Nikodije :Hail:

 

Izvini Geo, nisam i tebe citirao, tvoje objasnjenje je cak bolje od Nikodijevog

Edited by Milosh76
Link to comment

Negativnost je sto si mene pogresno shvatio kao da te napadam ili te zajebavam. Niti jedno niti drugo, pogodio si poentu.

 

A to ko namesta... uzmi kredit ulozi 1000 evra i pokupi pare... ako si vec siguran!

Edited by Milosh76
Link to comment

Pa ulozi i na grobare... i oni ce namestiti, pola lige namesteno, a ti proputas sansu...udri!

 

Ako je toliko ocigledno... bar neko da ima koristi a ne samo Tvorza i Koki

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...