Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Svi srpski klubovi osim Zvezde u evropskim takmicenjima za sada su bez poraza i primljenog gola.  Zvezde nema ni u cituljama.

Скоро колико најозбиљнијег тима са простора бившег Титостана. А и комшије убише.

Link to comment

Zaboravio sam da napišem u uvodnom postu. Tole i drugari su verovatno izabrali najgori mogući sistem takmičenja koji su mogli da biraju. Nekako i da progutam što se igra dvokružno, pa još sedam tekmi, ali kome je palo na pamet da deli bodove sa dva. Zarad "zanimljivosti" lige daje šansu nekonstantnim timovima da se sa dobrom završnicom sezone povrate i budu takmac u borbi za trofej ili mesta u Evropi. Ovo može vrlo lako da koristi i Zvezdi, ali je sistem potpuno nepravedan.

Link to comment

Poljski sistem.

 

edit: samo ne znam kako organizuju taj playoff dio, to jest ko je domacin a ko gost.

Edited by borris_
Link to comment

Negde ga dele sa dva, negde ne. U Poljskoj i Belgiji ga dele i titule su osvojili drugoplasirani posle regularnog dela.

 

@borris

 

Imaju sistem, bilo je kod nas već nešto slično pre par godina. Znam da prvi igra kući protiv drugog, a u gostima protiv trećeg i tako naizmenično.

 

Meni se najviše dopada sistem koji imaju Hrvati sada. 10 timova, sa svakime po 4x - 36 kola.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

a zašto želite da zatvorite fudbalske centre po Srbiji sa tom ligom od 10 ekipa ? odakle želja, gospodo,da se fubal igra samo u Beogradu ?

Link to comment

Meni je svaki sistem u najgorem slučaju dobar, pod uslovom da se igra paran broj mečeva između timova i da se bodovi ne skraćuju na pola. Kod nas u ligi nema više od četiri pristojna tima i još po koji koji je dobar za razvoj fudbala.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

To cetiri derbija ukoliko bude tekma i u kupu. U prvenstvu tri komata.

 

Mislio sam na one sezone sredinom devedesetih sa 10 ekipa u ligi. Tad se igralo 4 puta svako sa svakim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...