Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nisam to pisao uopste, napisao sam

 

 

Svi nasi "sigurni" bodovi na papiru su jako tesko osvojeni i prakticno nijednu utakmicu u skorije vreme nismo dobili bas lako. Doduse, imali smo Lalatovica za trenera.

 A posle sam napisao

 

 

Ne kazem da ne namestamo, ali cinjenica je da ne dobijamo lako utakmice i da se ne sklanjaju ti "prijateljski" klubovi, koliko god da ih ima.

Sto bas nije u skladu sa onim sto ti tvrdis.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jasno je da ih imaju i Zvezda i Partizan. Mada mi se ovako napamet cini da ti protiv kojih ne moramo ni da se oznojimo uzese vise bodova nama nego Partizanu.

 

OFK je recimo imala neku sumanutu seriju poraza od Partizana pa su slucajno otkinuli prve bodove kad je Terzic dosao kod nas.

Link to comment

Jasno je da ih imaju i Zvezda i Partizan. Mada mi se ovako napamet cini da ti protiv kojih ne moramo ni da se oznojimo uzese vise bodova nama nego Partizanu.

 

OFK je recimo imala neku sumanutu seriju poraza od Partizana pa su slucajno otkinuli prve bodove kad je Terzic dosao kod nas.

 

 

To je zato sto je ponekad to dvosmerna ulica. Tj borba za opstanak se cesto vodi do samog kraja dok se pitanje titule cesce resi dosta ranije, pa se onda daju nepotrebni bodovi prijateljskim klubovima kao zalog za buducnost.

Link to comment

jagodina, ofk i spartak su vam prijateljski timovi koji vam se po potrebi sklanjaju...

 

ako će neko da me napadne odmah da kažem da su to nama bili bsk iz borče i hajduk iz kule, metalac dok je bio u superligi, ne znam sad kakva je situacija jer je vukadinović bio čovek iz sps.

 

zaboravih smederevo

 

Jeste, Spartak se tako lepo skloni pa nas par puta naduvali sa 3-0 :) 

 

Jagodina je nasa sigurna luka, tu smo nepogresivi, a realno nema lepseg gostovanja. OFK nas je zakidao uvek kad nam je trebalo jer se uvek vodio kao nas klub. Recimo i pre 2 godine su nas dobili u kupu, pa svi pricali da su to dobili da nam prodaju prvenstvo koje se igralo par dana kasnije, a oni nas nakantaju i tamo. Doduse, sad kad je Terza dosao ovde, jeste drugacija situacija. 

 

Simovic je nekad bio kod nas u upravi, ali pre nego je otisao u spartak. S druge strane Vukadinovic kao i onaj predsednik Donjeg Srema su kod vas, a nije da se i gazda Borce nije lepo uglavio kad je trebalo. Smederevo je vazilo za vase (mada je to realno bilo tek kad je onaj navijac iz Alkatraza drzao sve igrace) a Napredak za nase. 

 

Sustina je da nema tu puno nasih i vasih, vec da su to trenutni dogovori aktuelnih "rukovodilaca". 

 

Mene ipak vise zanima sta ce da bude na terenu. Potpuni je haos u organizaciji. Igra se u nedelju od 17h. Bice milion stepeni a igra se na ruiniranom Vracaru. Paradoks je tim pre veci jer se Karaburmi grade reflektori, a ni jedna ozbiljnija utakmica ne moze tamo da se igra. Ne razumem zasto se ne igra u Staroj Pazovi? Koji moj su gradili tolike terene da nam se fudbal igra na Vracaru...

Link to comment

Jeste, Spartak se tako lepo skloni pa nas par puta naduvali sa 3-0 :)

 

Jagodina je nasa sigurna luka, tu smo nepogresivi, a realno nema lepseg gostovanja. OFK nas je zakidao uvek kad nam je trebalo jer se uvek vodio kao nas klub. Recimo i pre 2 godine su nas dobili u kupu, pa svi pricali da su to dobili da nam prodaju prvenstvo koje se igralo par dana kasnije, a oni nas nakantaju i tamo. Doduse, sad kad je Terza dosao ovde, jeste drugacija situacija. 

 

Simovic je nekad bio kod nas u upravi, ali pre nego je otisao u spartak. S druge strane Vukadinovic kao i onaj predsednik Donjeg Srema su kod vas, a nije da se i gazda Borce nije lepo uglavio kad je trebalo. Smederevo je vazilo za vase (mada je to realno bilo tek kad je onaj navijac iz Alkatraza drzao sve igrace) a Napredak za nase. 

 

Sustina je da nema tu puno nasih i vasih, vec da su to trenutni dogovori aktuelnih "rukovodilaca". 

 

 

 

ja sam i pisao uglavnom o trenutnoj situaciji. naša saradnja sa klubovima se očito jako loše završava po klubove, bsk i smederevo ispali, metalac se sad vraća, kula se ugasila

Link to comment

Незгодни представници војводства на томеђи Белгије, Француске и Немачке.  :fantom:

Link to comment

Verovatno kod njegovog mentora Lalatovica, a onda bi Mickov brat mogao da dobije sansu, ako zatreba. Gori od Cvetkovica ne moze da bude, to je sigurno.

Link to comment

Brazilac Matos stigao je iz Novog Pazara nespreman, zbog povrede mišića, na treningu u sredu povredio se Savo Pavićević (izvrnuo zglob), a Marku Petkoviću je dijagnostikovan akutni bronhitis, zbog čega mu sleduje sedam dana mirovanja.

Van konkurencije za sastav verovatno će biti i napadač Petar Orlandić, koji je pre nekoliko dana doživeo potres mozga, usled nezgodnog pada na treningu.

 

Cena karte je 300 dinara za sve tribine, igra se na Vracaru od 17h.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...