Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

ova sezona ce biti najmucnija za gledanje. Prvo, izjednaceni smo po broju titula mi i Partizan. I jedni i drugi ce probati da dobiju titulu na sto neregularniji nacin. Drugo, Tole ce otici sto Partizan stavlja u podredjen polozaj pa ce jos vise gurati na nedozvoljen nacin. Trece, Tole je zajebao Kokezu da postane potpredsednik za JSL, sto otvara mogucnost da se zale na sudjenje svi, osim Zvezde jer je on Zvezdin covek.

 

I tako dalje.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Trece, Tole je zajebao Kokezu da postane potpredsednik za JSL, sto otvara mogucnost da se zale na sudjenje svi, osim Zvezde jer je on Zvezdin covek.

 

Mislim da nam je ovo najveći problem. Ako nekako ovo gurnemo u drugi plan, možda na terenu nešto i uradimo... :)

Link to comment

Nas najveci problem je sto mislimo da smo super jaki da cemo lako da dobijemo Cuku, Vosu, Radnicki Nis, OFK Beograd i sl. a da smo egal sa grobarima. A istina je mnogo surovija i losija po nas. Nemamo igru, nemamo zelju, nemamo kondicije... sve se to videlo u ove dve utakmice.Grobari su igrali za klasu bolje iako su imali i dosta lakseg protivnika.

 

JSL ce ove sezone biti jako neizvesna i zelim da se Cuka sto pre ukljuci u borbu za titulu, najiskrenije.

Edited by Milosh76
Link to comment

Nas najveci problem je sto mislimo da smo super jaki da cemo lako da dobijemo Cuku, Vosu, Radnicki Nis, OFK Beograd i sl. a da smo egal sa grobarima. A istina je mnogo surovija i losija po nas. Nemamo igru, nemamo zelju, nemamo kondicije... sve se to videlo u ove dve utakmice.Grobari su igrali za klasu bolje iako su imali i dosta lakseg protivnika.

 

JSL ce ove sezone biti jako neizvesna i zelim da se Cuka sto pre ukljuci u borbu za titulu, najiskrenije.

 

 

Mislim da ni Partizan ni Zvezda jos od prosle sezone ne racunaju da ce lagano da dobiju Cuku.

Link to comment

ova sezona ce biti najmucnija za gledanje. Prvo, izjednaceni smo po broju titula mi i Partizan. I jedni i drugi ce probati da dobiju titulu na sto neregularniji nacin

 

Misliš, mi i groblje ćemo da nameštamo tekme, ali protivnici neće? Tzv jednostrano nameštanje?

Link to comment

Znaci kukas i unapred. Da si citao, kao sto nisi, napisao sam "prakticno nijednu utakmicu u skorije vreme nismo dobili bas lako". Nikog nismo odvalili 2-3 razlike da se bas vidi da su se sklanjali...  Jagodina? Pa da, 3-2 je vrlo ubedljiv rezultat... Pa nereseno u Nisu, pa izgubljeni bodovi na Marakani od Kragujevca... to je sve moralo glat da se dobije, pogotovo sto Nislije "drze" naprednjaci "kao i nas" ...

 

Kao sto smo namestili pred 40.000 ljudi protiv Donjeg Srema na proslavi rodjendana Marakane... Ne kazem da ne namestamo, ali cinjenica je da ne dobijamo lako utakmice i da se ne sklanjaju ti "prijateljski" klubovi, koliko god da ih ima.

 

jagodina, ofk i spartak su vam prijateljski timovi koji vam se po potrebi sklanjaju...

 

ako će neko da me napadne odmah da kažem da su to nama bili bsk iz borče i hajduk iz kule, metalac dok je bio u superligi, ne znam sad kakva je situacija jer je vukadinović bio čovek iz sps.

 

zaboravih smederevo

Edited by theanswer
Link to comment

Nas najveci problem je sto mislimo da smo super jaki da cemo lako da dobijemo Cuku, Vosu, Radnicki Nis, OFK Beograd i sl. a da smo egal sa grobarima.

 

Ko je to toliko pglu da tako misli?

Link to comment

Mislim da ni Partizan ni Zvezda jos od prosle sezone ne racunaju da ce lagano da dobiju Cuku.

Jedno je realnost, a drugo navijacka ostrascenost.

 

jagodina, ofk i spartak su vam prijateljski timovi koji vam se po potrebi sklanjaju...

 

ako će neko da me napadne odmah da kažem da su to nama bili bsk iz borče i hajduk iz kule, metalac dok je bio u superligi, ne znam sad kakva je situacija jer je vukadinović bio čovek iz sps.

 

zaboravih smederevo

 

 

Metalac jeste u Superligi i igrate sa njima za 3 dana, Smederevo i Hajduk iz Kule su nazalost ili ugaseni ili su u nekoj beton ligi.

 

Ko je to toliko pglu da tako misli?

Ostrasceni navijaci koji su mislili da ce Zvezda lako proci Kairat ili da ce Partizan uci u grupnu fazu LE/LS.

Edited by Milosh76
Link to comment

U tom slucaju ne treba da kazes "nas" problem vec "njihov" A i navijacko zanosenje odavno ne bi trebalo da predstavlja problem. Da je tako vec bi Grof leteo.

Link to comment

Ne iskljucujem mogucnost da Grof odleti u januaru i to sam od sebe, osim ako nije dovoljno tvrdoglav da na "silu" ostane do juna i onda ode.

 

Zato me i zanima koga ce forsirati u prva 3 kola i da li ce Andjelko popiti zasluzenu klupu vec u nedelju ili ce sacekati da prodje 2-3 kola. Isto se odnosi i na Vukana i Kovacevica/Stojanovica.

Link to comment

jagodina, ofk i spartak su vam prijateljski timovi koji vam se po potrebi sklanjaju...

 

ako će neko da me napadne odmah da kažem da su to nama bili bsk iz borče i hajduk iz kule, metalac dok je bio u superligi, ne znam sad kakva je situacija jer je vukadinović bio čovek iz sps.

 

zaboravih smederevo

Jel nije do pre neki mesec Terza bio i zvanicni predsednik OFK? [emoji2]
Link to comment

Samo da Orlandinjo bude zdrav i ne vidim problem za to trece mjesto.

Ako bude u timu ne vidim problem da će se protivnici sklanjati. A i tako biće problem da se postigne gol.
Link to comment

Jel nije do pre neki mesec Terza bio i zvanicni predsednik OFK? [emoji2]

Gazda Metalca je i bio ili je i dalje u UO FK Partizan, pa sta?! Bio je kod Djure sigurno, sad nemam pojma

 

Sta to konkretno dokazuje? Da je JSL besmislena liga u kojoj haraju partijske i burazerske kombinacije? Sto te to cudi?

Edited by Milosh76
Link to comment

Mene to me cudi, nego ti u nekoliko postova pokusavas da dokazes da Zvezda nema timove protiv kojih ne mora ni da se skine, a da osvoji bodove.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...