Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mene vodio drugar iako su mu nudili masne pare za kartu. Zapad centar  :wub:

 

Izjednacujuci gol sam video tek kuci jer nam je promakao dok smo slavili vodjstvo.

Link to comment

Ja cu se uvek secati kako Guma utrcava u 95' protiv Bajerna, sa sve onim njegovim zoknama preko kolena umesto mislim Moline. I Kros tura gol 10 sekundi posle Smuciju kroz ruke.

 

Da, sad sam se setio i onog Cvetkovica zlosrecnog, sto je slomio nogu na nekoj prijateljskoj te sezone. Te sezone leva strana apsolutno nije postojala, nismo imali jedno jedino levo krilo u rosteru, a Brigel je bio levi bek. Sve je islo preko Laze i Nineta, sve. A taj mec protiv Slavije kad je Ninkov zajebao njihovog golmana, car. :lolol: I Blazic koji na 2-0 pogadja stativu s tri metra. :isuse:

 

Na prolece nam nisu svirali dva cista penala u derbiju, ali smo zato posle lagano pustili BSK da nas nakanta i ostane u ligi. Memories. Mislim da je na tom istom derbiju Jevtic jedno 3 sekunde jurio loptu duz gol aut linije pokusavajuci da je smiri. I nije uspeo, situacija komicnija od onog Orlandicevog driblanja unazad kad je imao otvoren put ka golu pre neki dan. :0.6:

 

I Zonpi kad je sutnuo loptu onom gruzijcu da ne moze aut da izvede, pa dobio bodycheck. :D Ta sezona je imala dusu, borili su se k'o konji, a bilo je sezona kada je i OFK Beograd imao bolji sastav od tog Zvezdinog.

 

 

 

Sta tek reci za Slavka Perovica, sav videoklip materijal mu je od tog leta. :D

Il taj Umaru svevišnji. Lekić dade golova Barsi koliko ovaj u celoj internacionalnoj karijeri.

 

Da je danas tog momentuma, sa ovim klincima, bez Gavrića, Orlanda, Vijerija... Da se gine iznad mogućnosti. To bi bio korektan omaž...

 

Ovako, nek nas bar Pižon opere. Zaslužio i on i Koki

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

mali off

 

da li ima neko, celu ili makar snimak ili deo, poslednje Milkove utakmice u CZ?

Imam ja sigurno, samo moram da rudarim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Svako danas dozvoljava sebi da preispituje 1 Pižona <_<   Zato nam tako i ide

 

To je sve manje bitno, Zvezdina publika živi za spektakl. a Pižon nam dao dva najveća spektkla posle 91

Gde je, šta radi Dejan Lekić, btw?





Kako Zvonko nabada igrače :D malo malo pa pogodi nekog
  Edited by levi
Link to comment

U vreme drugog mandata, odnos kvaliteta tima i onoga što je Pižon iz tog kvaliteta izvlačio je bio za divljenje. Nije to bio spektakularan fudbal, čak osim saradnje Ninkova i Lazetića, malo šta je bilo lepo za videti, ali to je poslednji krik Zvezde kao velikog kluba. Danas revanš protiv Tbilisija, sa protagonistima koji su dva meseca ranije igrali u trećoj ligi, deluje kao da se dogodio u paleozoiku.

 

Nažalost, čak ni šamaranje Pižona nije bio okasneli poslednji ekser. Ima još šta da se cedi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Змајски као да је из Непала. [emoji7]

Можемо ми Каират да ниподаштавамо колико хоћемо но ја мекако ценим да је њима буџет веровстно већи него Хартсу, Рудару, Динаму, Славији комбиновано.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Змајски као да је из Непала. [emoji7]

Можемо ми Каират да ниподаштавамо колико хоћемо но ја мекако ценим да је њима буџет веровстно већи него Хартсу, Рудару, Динаму, Славији комбиновано.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sto izostavi Kajzerslautern i Barcelonu?  Ne uklapaju se u poentu ili nesto drugo?

Link to comment

Vazi. Pizon, trener Bog. Njega da vratimo, i Gumu s njim, pa da haramo ligom, a onda da vratimo bata Leku pa da osvojimo tu LS ponovo... 

 

Prikazujete Zvezdu od pre 20 godina i to navodite kao Pizonov kvalitet, a za nas igrali Milojevic, Zivkovic, Sakic, Marinovic, Djorovic, Njegus, Stankovic, Ognjenovic, Anic, Pantelic, Jovicic... Jeste, tada je obecavao da moze da bude trener. A onda...

 

Od tada je proslo 20 godina u kojima je on trener i narpavio je trenersku karijeru ekvivalentnu Guminoj fudbalskoj. I njemu je hajlajt bio Dinamo Tbilisi. On je klasican izdanak bata Djorine skole fudbala i sve dekadencije koju nosi ta prefinjena struka. Razlika izmedju njega i raznih dostanica, Kosanovica, Kristica i Lalatovica je sto je on velika legenda kluba i jedan od najznacajnijih fudbalera naseg kluba. 

 

Da, on je legenda, kralj, car, ali kao fudbaler. Kao trener nema pojma, kako god obrnes...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...