Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

evo jedne price od pre 5-6 leta o nasem fudbaleru: Blejim ja sa ortakom i zove mene keva na mobilni i kaze: "sine, je l' znas nekog Dusana sto je igrao u zvezdi, sad igra u Turskoj?". Ja razmisljam, ne mogu da se setim, i drug se pre seti da je Andjelkovic. Pitam ja kevu otkud da me to pita. I ona krene:" sad mi je na posao svracala njegova majka i kaze kako joj je sin odlicno igrao u Turskoj, proglasen najboljim igracem lige, ima ponude najjacih evropskih klubova... Medjutim, nije to to. Planira ovo leto da se vrati u CZV, suvise je vezan za CZV i za Srbiju."

Ja se valjao po podu dok mi ovo pricala jer je realnost bila da je igrao u drugoj turskoj ligi, nije odigrao ni 10 meceva i vec se znalo da ce raskinuti ugovor sa njim. :D

To je to. Verovatno i devojka /žena misli da je odličan fudbaler. Što da ne misli, kada igra u Zvezdi.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

ma koliko da je bizarna ova slika sa trofejem, mora da postoji neka priča zašto su ga dodelili?

 

pišanje po sirotinji.

Bizarniji je Anđelkov outfit-puma maja 3 broja veca, a u gace je nagurao Kairatov dres koji je dobio na razmeni...

Link to comment

Oce se naci trofej u vitrinama muzeja na Marakani? Nisam dugo bio, moram da odem da ga vidim uzivo.

 

možda padnu i dvd i bogato opremljena prateća brošurica.

Link to comment

95 smo.ispali od ksamaksa 0-1 0-0

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

I od Rozenborga 2003., 0:0, 0:1

Link to comment

Da, da ali smo tih sezona dali gol. Rekao bih da je milos na to mislio. 95 u celoj evro sezoni nismo dali niti jedan

Link to comment

Pametno... trose struju na besmislenu pripremnu utakmicu

Da si ti ziv i zdrav, taj stadion ne placa struju uopste vec nekoliko godina (+ beskonacno otpisanih starih dugova pre toga, kroz razno-razne reprograme™ )... Trenutno je saldo preko milion evra ali koga to jos zanima,zato opusteno!

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...