Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Izbegli smo situaciju da prvi put u istoriji ispadnemo a da ne damo gol. Ali smo usli u istoriju da smo ispali u prvom predkolu :isuse:

 

Kad se posle 3-4 kola pojave sva pojacanja, mozda zalicimo na fudbalski tim, a do tada, ko zna sta ce biti

95 smo.ispali od ksamaksa 0-1 0-0

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

evo jedne price od pre 5-6 leta o nasem fudbaleru: Blejim ja sa ortakom i zove mene keva na mobilni i kaze: "sine, je l' znas nekog Dusana sto je igrao u zvezdi, sad igra u Turskoj?". Ja razmisljam, ne mogu da se setim, i  drug se pre seti da je Andjelkovic. Pitam ja kevu otkud da me to pita. I ona krene:" sad mi je na posao svracala njegova majka i kaze kako joj je sin odlicno igrao u Turskoj, proglasen najboljim igracem lige, ima ponude najjacih evropskih klubova... Medjutim, nije to to. Planira ovo leto da se vrati u CZV, suvise je vezan za CZV i za Srbiju."

Ja se valjao po podu dok mi ovo pricala jer je realnost bila da je igrao u drugoj turskoj ligi, nije odigrao ni 10 meceva i vec se znalo da ce raskinuti ugovor sa njim. :D

Link to comment

ma koliko da je bizarna ova slika sa trofejem, mora da postoji neka priča zašto su ga dodelili?

igrac utakmice valjda

Link to comment

ma koliko da je bizarna ova slika sa trofejem, mora da postoji neka priča zašto su ga dodelili?

 

Valjda su najbolji igraci obe ekipe dobili trofeje, Rajkovic za Zvezdu a Andjelkovic za Kairat. :lolol:

Link to comment

Valjda su najbolji igraci obe ekipe dobili trofeje, Rajkovic za Zvezdu a Andjelkovic za Kairat. :lolol:

 

jedino tako i ima smisla. i na slici se vidi nevera da je on dobio neki trofej.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...