Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

siguran si da je jedina? 

Emotivno je Ninkovic tu negde, osim njih dvojice, nijedan mi igrac ne pada napamet. Pomozi ako znas nekog vrednog paznje.

Link to comment

Nije imao sva pojacanje, u sred smo priprema sve to stoji. Igrace je doveo Lalatovic u saradnji sa sadasnjom upravom, zato sam i napisao u prva 3 kola dok se ovi ne uigraju malo.

 

Tim? Recimo Rajkovic, Ibanjez, Petkovic, Rendulic, Jovanovic, Grujic, Ristic, Katai, Vieira, Vered i Jovic. od ovog danjasnjem za  3 klase bolji, cak i da nikad nisu igrali zajedno.

Od nabrojanih samo nisam gledao Ibanjeza i Vieiru, ako su kao Vered, onda su izuzetna pojacanja.

 

Jbt Miloshe pa mi se svake godine lozimo na te strance i mislimo da su to paklena pojacanja.

Ibanjez je dobar igrac, ali ni on nije igrac koji bi donosio prevagu (ni kvalitetom ni obzirom na poziciju), potpuno je u pravu Grof kad kaze da mu treba 22 pojacanja (tu verovatno misli da je Rajko uskoro nas bivsi igrac).

Danas su Katai i Vered u par navrata izgledali nadrealno u odnosu na ostatak tima. Rendulic u obe tekme na momente odlican pa onda narpavi pacerski potez. Ostatak tima nije ni vredan pomena.

 

Mislim da je Harper rekao da je dosta lamentiranja nad Zvezdom i potpuno se slazem, kako je radjeno takvi su bili i rezultati. Jedino mi zao sto za onih 6 godina FKP vlasti nismo lepo proglasili bankrot, otisli na neku livadu i igrali u npr. Zoni (ili mozda nizem rangu MOL BG grupa A) sa svojom decom. Ionako su ovi vladali a mi nista ni u Kupu ni u Evropi.Bar bi imali cist saldo i ne bi se zaludjivali kao svakog prethodnog (i buduceg) leta.

Link to comment

pocnimo od trenera Roberta, pa preko Lazovica, Borhe, Pecnika, zavisi koliko je to mnogo

Robi je druga dimenzija i meni najdrazi igrac koga sam gledao.

 

Za ostalu trojicu se slazem da su u top 5 u poslednjih 5 godina.

Link to comment

pocnimo od trenera Roberta, pa preko Lazovica, Borhe, Pecnika, zavisi koliko je to mnogo

 

svi su oni super likovi. medjutim, za razliku od rajkovica, ne vidim u njima potencijal da postanu vrhunski u poslu kojim se bave (ovde mislim na robija u ulozi trenera).

Link to comment

Sasvim je izlišna svaka analiza a pogotovo ogorčenost na bilo kog od igrača. Nisu oni krivi što su tu i što igraju, ni za to šta igraju

 

Nemoguće je da oni nešto urade uprkos upravi i treneru koji rade sve što je u njihovoj moći da ih ubiju fizički i psihički i da ih oduče od to malo fudbala što su znali

Link to comment

Sasvim je izlišna svaka analiza a pogotovo ogorčenost na bilo kog od igrača. Nisu oni krivi što su tu i što igraju, ni za to šta igraju

 

Nemoguće je da oni nešto urade uprkos upravi i treneru koji rade sve što je u njihovoj moći da ih ubiju fizički i psihički i da ih oduče od to malo fudbala što su znali

 

Cekaj sta ti ovo znaci? Ispada kao da su ih pokupili i poslali na prinudni rad.

Na stranu kvalitet, al ajde da vidimo ko je od njih pokazao zelju i volju, meni delovalo kao da se Vered najvise trudio i zalagao, dok je Luka Jovic stvarno izgledao kao da je Rahim Sterling (mislima u boljem klubu i za vece pare).

Link to comment

Ne mozes dovesti 31godisnjeg debitanta u evropskim takmicenjima, ciji je highlight karijere 2 kineska liga i Cukaricki, i ocekivati ne-znam-sta. 

Isto vazi za Vukana, Stojanovica, Kataia, ma prakticno celu ekipu minus Rajko + 2-3 wanabee klinca.

Dokle ce se ljudi zavaravati da je dovoljno samo doci u Zvezdu, obuci dres i automatski zaigrati 5 puta iznad ocekivanja.

Zato nisu krivi sami igraci, kriv je onaj koji ih je doveo. Ovo sto oni igraju je neki njihov maksimum, mogu se malo uigrati, ali to je manje vise - to.

Link to comment

Cekaj sta ti ovo znaci? Ispada kao da su ih pokupili i poslali na prinudni rad.

Na stranu kvalitet, al ajde da vidimo ko je od njih pokazao zelju i volju, meni delovalo kao da se Vered najvise trudio i zalagao, dok je Luka Jovic stvarno izgledao kao da je Rahim Sterling (mislima u boljem klubu i za vece pare).

 

Tja.. sve je to rezultat stanja u klubu i odluka koje donosi mudro rukovodstvo  i stručni štab

 

Kako su ih pripremili i motivisali, takva im je volja. Ubijeni u pojam

Link to comment

Dobar tekst na Mondu

 

http://mondo.rs/a811011/Sport/Fudbal/FK-Crvena-zvezda-bez-Evrope-i-u-sezoni-2015/16-ZASTO.html

 

Apsolutno se slazem da igraci nemaju ni gram krivice nego uprava koja po ko zna koji put pokazuje svoj diletantizam.

 

Da smo bilo sta hteli u Evropi pojacanja su morali da dovedu jos jesenas. Najverovatnije bi i titulu uzeli jer je Partizan bio smehotresan pa bi onda imali i laksi put u Evropi.

 

Sto neko rece prosli smo taman kako smo radili.

 

edit: @JC

 

Lazo Bakmaz kaze 4,20 Mill. £ a od toga je pola Calasanovo.

 

Al kako nas je lepo stigla karma za Terzicevo proseravanje da su ovi igraci dovoljno dobri za prvo kolo, Usli smo u Evropu sa Cvetkovicem i Andjelkom na bekovskim pozicijama  :isuse:

Edited by katamaran
Link to comment

A ne no smo se nezasluzeno izblamirali. Prolazimo kako radimo vec 20 godina. Sve gore i gore. 

Link to comment

Dobar tekst na Mondu

 

http://mondo.rs/a811011/Sport/Fudbal/FK-Crvena-zvezda-bez-Evrope-i-u-sezoni-2015/16-ZASTO.html

 

Apsolutno se slazem da igraci nemaju ni gram krivice nego uprava koja po ko zna koji put pokazuje svoj diletantizam.

 

Da smo bilo sta hteli u Evropi pojacanja su morali da dovedu jos jesenas. Najverovatnije bi i titulu uzeli jer je Partizan bio smehotresan pa bi onda imali i laksi put u Evropi.

 

Sto neko rece prosli smo taman kako smo radili.

 

edit: @JC

 

Lazo Bakmaz kaze 4,20 Mill. £ a od toga je pola Calasanovo.

 

Al kako nas je lepo stigla karma za Terzicevo proseravanje da su ovi igraci dovoljno dobri za prvo kolo, Usli smo u Evropu sa Cvetkovicem i Andjelkom na bekovskim pozicijama  :isuse:

 

 

Ono sto je rupa u tvojoj teoriji je to sto je Zvezda u ovom kolu bila povlascena, nije Kairat bio nosilac. 

Link to comment

Gledam kako centrira fica stojkovic i onda se prisetim noja i cveleta pa mi nekako tuzno... Nije zule igrac extra klase ali napravice pristojnu karijeru...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...