Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Za prvi pasus se slazem potpuno.

Drugi je proseravanje karakteristicno za nadobudne i arogantne ljude, pogotovo poslednja recenica.

 

U svakom slucaju, ako od ovih 11 majmuna njih 5 bude bilo u timu u prva 3 kola JSL, Grof moze da pakuje kofere ! Znaci bez Andjelkovica, Cvetkovica, Stojanovica, Savicevica, Gavrica, Orlandica, Parkera... pa nek smisli ko ce mu igrati ima jos bar 20 igraca na lageru, a jako malo fudbalera.

 

A ko ce da igra umesto tih balvana? Videli smo protiv Kairata i Jovica, Jovanovica, Ristica, sve te "samo sto nisu" velike talente svetskog fudbala. Osim Rajkovica koji je i ovde jedini pokazao klasu sve te vedete Zurnala koje operisu krajnike kad treba da igraju fudbal su prdnule u cabar taman koliko i muceni Gavric, Cvetkovic, Andjelkovic i ko je vec sve poslovicno na tapetu. Mi smo klub u kojem dete 1997. godiste nece da potrci na utakmici jer ga zabole da igra kad vidi sta se radi, a ocekujemo ne znam sta da uradimo na terenu. Uostalom, te igrace koje pominjes Bozovic nije doveo, dovela ih je ova ista uprava koja je i sada u Zvezdi.

 

Sto puta sam napisao do sada, mi smo poslednji voz da opstanemo kao fudbalski klub propustili kad je agilna uprava oterala Prosineckog, ne zbog trenerskog kvaliteta Prosineckog vec zato sto je to bio poslednji sukob izmedju Zvezdasa sa jedne i fudbalske mafije sastavljene od uprave, "menadzera" i Delija sa druge strane, u kojem su pobedili ovi drugi. Sada ne ostaje nista drugo nego samo mirno gledati kako ta mafija sistematski unistava i ovo sto je jos preostalo od Zvezde.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Vreme je da se otvori tema na SZD o ligama evroazijske zone... ocigledno vredi pratiti tamosnje timove. Ovi su ulozili 35 miliona u pomocne terene i omladinsku skolu, a mi nemamo ni 80k evra za direktan carter

А што на СЗД?

Link to comment

A ko ce da igra umesto tih balvana? Videli smo protiv Kairata i Jovica, Jovanovica, Ristica, sve te "samo sto nisu" velike talente svetskog fudbala. Osim Rajkovica koji je i ovde jedini pokazao klasu sve te vedete Zurnala koje operisu krajnike kad treba da igraju fudbal su prdnule u cabar taman koliko i muceni Gavric, Cvetkovic, Andjelkovic i ko je vec sve poslovicno na tapetu. Mi smo klub u kojem dete 1997. godiste nece da potrci na utakmici jer ga zabole da igra kad vidi sta se radi, a ocekujemo ne znam sta da uradimo na terenu. Uostalom, te igrace koje pominjes Bozovic nije doveo, dovela ih je ova ista uprava koja je i sada u Zvezdi.

 

Sto puta sam napisao do sada, mi smo poslednji voz da opstanemo kao fudbalski klub propustili kad je agilna uprava oterala Prosineckog, ne zbog trenerskog kvaliteta Prosineckog vec zato sto je to bio poslednji sukob izmedju Zvezdasa sa jedne i fudbalske mafije sastavljene od uprave, "menadzera" i Delija sa druge strane, u kojem su pobedili ovi drugi. Sada ne ostaje nista drugo nego samo mirno gledati kako ta mafija sistematski unistava i ovo sto je jos preostalo od Zvezde.

Nije imao sva pojacanje, u sred smo priprema sve to stoji. Igrace je doveo Lalatovic u saradnji sa sadasnjom upravom, zato sam i napisao u prva 3 kola dok se ovi ne uigraju malo.

 

Tim? Recimo Rajkovic, Ibanjez, Petkovic, Rendulic, Jovanovic, Grujic, Ristic, Katai, Vieira, Vered i Jovic. od ovog danjasnjem za  3 klase bolji, cak i da nikad nisu igrali zajedno.

Od nabrojanih samo nisam gledao Ibanjeza i Vieiru, ako su kao Vered, onda su izuzetna pojacanja.

 

Za deo o Robiju se potpuno slazem.

Link to comment

Inače lider Premier lige Kazahstana Aktobe gubi od Estonskog Kalju-a 1:0 posle tri poluvremena

Sve je to boranija kao i ovaj mocni™ Kairat koji ce da ispadne sledecu rundu od nekih slicnih levata.

Link to comment

Sve je to boranija kao i ovaj mocni™ Kairat koji ce da ispadne sledecu rundu od nekih slicnih levata.

 

Nece sledece, jer ih ceka Johnstown ili Jermeni. Ali iskreno bi se sokirao da prodju prepreku nakon toga.

Link to comment

Meni je zao Rajkovica, zasluzuje da igra u mnogo boljem i stabilnijem klubu. Jedina svetla tacka u Zvezdi u poslednjih mnogo godina.

Link to comment

Meni je zao Rajkovica, zasluzuje da igra u mnogo boljem i stabilnijem klubu. Jedina svetla tacka u Zvezdi u poslednjih mnogo godina.

 

siguran si da je jedina? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...