Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nista od triplete ove sezone, zadovoljicemo se duplom krunom.

Ali stvarno je zastrasujuc podatak da je Vukan jedini strijelac Zvezde u 3 godine u Evropi.

Kako je krenulo, kad uzmemo titulu cekace nas u 1. rundi gibraltarski Lincoln :D

 

via Tapatalk

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako jedini, pobedili smo neugodne Islanđane 2:0 (Mijalilović i Pečnik) u prošloj kampanji, pre nego što smo ispali od Crnomoreca

Edited by levi
Link to comment

Izbegli smo situaciju da prvi put u istoriji ispadnemo a da ne damo gol. Ali smo usli u istoriju da smo ispali u prvom predkolu :isuse: 

 

Kad se posle 3-4 kola pojave sva pojacanja, mozda zalicimo na fudbalski tim, a do tada, ko zna sta ce biti

Link to comment

Jedini od aktivnih igrača, ok

 

Pečnik izgleda sabija u Jef unitedu, kad ga već spominjemo. Šta je sa Kelharom, jel se oporavio?

Link to comment

Sta je izjavio?

 

"Mislim da je Kairat zasluženo pobedio. Bili su pogotovo u prvom delu bolji kada su imali dosta šansi. Oni su već u Beogradu imali dobar rezultat. Mi smo u pripremnom periodu i nismo bili spremni za mečeve sa ekipama kao što je Kairat. Želim im puno sreće jer su mogli da nas pobede 8:2, 8:1... Mi smo na dobrom putu i okrećemo se domaćem šampionatu", rekao je Božović i dodao:
 
"Kao i u Beogradu, ni ovoga puta nismo imali rešenje za (napadača Kairata) Gohua. Očekivali smo da bi mogli i ovde da napadnu, ali on je umnogome doprineo pobedi Kairata. Pozitivno je što smo odigrali još jedan pripremni meč za šampionat Srbije sa ozbiljnim rivalom i to će nam puno značiti na fizičkom planu", pokušao je Božović da nađe reči utehe.
Link to comment

Za prvi pasus se slazem potpuno.

Drugi je proseravanje karakteristicno za nadobudne i arogantne ljude, pogotovo poslednja recenica.

 

U svakom slucaju, ako od ovih 11 majmuna njih 5 bude bilo u timu u prva 3 kola JSL, Grof moze da pakuje kofere ! Znaci bez Andjelkovica, Cvetkovica, Stojanovica, Savicevica, Gavrica, Orlandica, Parkera... pa nek smisli ko ce mu igrati ima jos bar 20 igraca na lageru, a jako malo fudbalera.

Link to comment

"Mi smo na dobrom putu i okrećemo se domaćem šampionatu"

I kupu!

Dobro je to grofara istempirao, sve ide svojim tokom...

Link to comment

ako mene pitas, zavrsili su sezonu. samo nek nastave pravim putem...

 

 

i svaka cast vucicu koji vizionarski nije obezbedio tv prenos, da ne nervira siroke narodne mase tokom bolnih reformi.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Vreme je da se otvori tema na SZD o ligama evroazijske zone... ocigledno vredi pratiti tamosnje timove. Ovi su ulozili 35 miliona u pomocne terene i omladinsku skolu, a mi nemamo ni 80k evra za direktan carter

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...