Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nema to veze sa ovim. Mi smo ovde bili nosioci, bili bi i da je koeficijent mnogo veci. 

 

 
 

 

Pa ne bi bio problem to sto pricas da je ovo ekipa koja ce da igra ove sezone u Zvezdi. Pola igraca nece biti u prvom timu, a bas ti su i najproblematicniji - Noj, Vukan, Cvetkovic, Parker...

 

Sto se ovog drugog tice, ne bih se slozio, jer igranje ovakvih utkamica jeste bitno i za iskustvo igraca. Problem je sto je nas kalendar potpuno neprilagodjen nasim nastupima u Evropi. To mogu da se zezaju vrhunski klubovi pa sa plaze da dobijaju nas boraniju. MI prosto moramo da imamo mesec dana ful priprema (kompletan tim, sva pojacanja i to) pred prvo kolo kvalifikacija, ako imamo ikakve ambicije u Evropi...

 

+1 za koeficijent.

 

Rekao bih da ovde neki predstavljaju da je jedini problem sto je dosao Kairat  a ne veseli Gibraltarci. Sta tim moze da izvuce iz pobede nad amaterima? Nije kao da bi otkrili nesto novo time sto bi naguzili neke konobare sa 5-0. A ne bi dve nedelje napravile neku veliku razliku niti mislim da bi u drugom kolu Grof brutalno menjao tim koji je pregazio neke mucenike.

 

U oba slucaja imas jedan jak dvomec u Evropi, samo je razlika sto Kairat nije zvucan i sto je taj jak mec za ispadanje dosao ranije. Jedino za cim moze da se zali je neki bas jak protivnik tipa West Ham pa da se napravi neka atmosfera, ali to je generalno to.

Link to comment

Nadam se da cemo Parkera da izgubimo na aerodromu kad se budemo vracali. Stvarno ne vidim svrhu njegovog povratka u Beograd. Steta karte.

Link to comment

Zvezda ako da jedan gol, da se svi u avionu nazad lupaju u dupe od sreće. Sa ovom igrom bi se u prvenstvu Kazahstana borila za opstanak.

Link to comment

Kakav je govnar Parker :isuse:

Sta si ocekivao od igraca, koji za cetiri godine igranja u engleskim nizim ligama (na mestu napadaca), nije postigao ni jedan gol ?

Link to comment

Не само да је Каират бољи од Звезде, него је и казахстански јутјуб коментатор тата за све наше фудбалске коментаторе.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...