Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Какви су бре Хрвати Рајко Јањанин и Борислав Цветковић? :isuse:

 

Nisu Hrvati, nego su dosli iz Dinama. Nisam pominjao nacionalnost, nego dolazak iz kluba iz koga je dosao Ibanjez. Nacije me ne interesuju, zaista.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Odbor za hitna pitanja FSS imenovao je Slavišu Kokezu, aktuelnog predsednika FS Beograda i čelnika Crvene zvezde, za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije.

 

Prodao se Koki Toletu :naughty:

 

 

Pizon kandidat za trenera OFK Beograda :Hail:

 

Preuzimamo savez! :Hail:

Link to comment

Nisu Hrvati, nego su dosli iz Dinama. Nisam pominjao nacionalnost, nego dolazak iz kluba iz koga je dosao Ibanjez. Nacije me ne interesuju, zaista.

 

Рече тсва први Хрват код нас после четврт века. Онда ти наведеш, Јањанина и Цветковића.

Preuzimamo savez! :Hail:

Свилен гајтан...

Link to comment

porucnice, naveo sam svih 5 igraca koji su ikada presli iz Dinama u Zvezdu. Ibanjez nije direktno, ali predhodna petorica su bili vise nego zapazeni igraci kod nas. To je sustina mog posta.

 

Posmatrajući današnji trening došlo se do zaključka da će Miodrag Božović u četvrtak na megdan Kairatu izvesti sledeću jedanaestoricu.

 

zvezda400458832020150707220737.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment

RSB najavljuje tim bez kratera Cvetkovica na desnom beku

 

Тако се шеф струке црвено-белих одлучио за следећих 11: Рајковић, Петковић, Рендулић, Мбођ, Анђелковић, Ковачевић, Савићевић, Катаи, Веред, Паркер и Јовић.

 

Moja prognoza 1:1 

 

Povescemo oko sedamdesetog minuta pa ce oni izjednaciti malo posle.

Edited by katamaran
Link to comment

Tu i dalje fali Ristic, bas me zanima obrazlozenje, zasto alibi Vukan umesto Ristica.

 

 

Crvena zvezda će tako u protokolu kao jednog od dvojice fudbalera sa prostora SFRJ moći da uvrsti Luisa Ibanjeza, jer Argentinac ima i hrvatsko državljanstvo. Od igrača iz bivših jugoslovenskih republika među crveno-belima bez srpskog pasoša su Petar Orlandić (Crna Gora) i Danijel Avramovski (Makedonija). Za četiri mesta u protokolu boriće se Mbođ (Senegal), Matos (Brazil), Idan Vered (Izrael i Rumunija), Džoš Parker (Engleska i Antigva i Barbuda) i Hugo Vieira (Portugal).

Dvojno, od čega je jedno srpsko državljanstvo, imaju Savo Pavićević (Crna Gora), Stefan Đorđević (Portugal), Mihailo Ristić (BiH) i Vukan Savićević (Crna Gora).

Edited by Milosh76
Link to comment

Sto? Sta mu fali ovde? Igrace vise nego sto ce igrati bilo gde u Evropi, posto ne razume da mora jos mnoooogoo da uci i trenira da bi bio spreman za ozbiljan fudbal,. Ovde ga tetose, hvale, daju mu nadimke kao da je Pele licno... nista njemu u Zvezdi ne fali, dovoljno je mlad da moze da ubije jos godinu dana, da ne trepne sto se tice dalje karijere.

 

Isto vazi i za Ristica i Grujica koji su vise svesni svojih realnih mogucnosti.

Edited by Milosh76
Link to comment

Interesantno da se odlučio za Mbodja pre Jovanovića. Još je bilo zanimljivije što je Jovanovića ubacio u protokol za prvi meč sa bukvalno tri treninga sa timom. Nakon toga je Jovanović zbog crvenog morao da uđe u igru i nije baš bilo najsrećnije. Promene Cvetkovića i Orlandića su zdravoume, ali razlog držanja Savićevića ostaje nepoznanica. Ristić nije bio idealan kada je ušao, ali je svakako talentovaniji od Savićevića. Voleo bih da znam kakvu ulogu namenjuje Božović Grujiću, tačnije na kojoj pozicji ga vidi. Ostalo je prisiljeno kasnim dovođenjem igrača.

Link to comment

Sto? Sta mu fali ovde? Igrace vise nego sto ce igrati bilo gde u Evropi, posto ne razume da mora jos mnoooogoo da uci i trenira da bi bio spreman za ozbiljan fudbal,. Ovde ga tetose, hvale, daju mu nadimke kao da je Pele licno... nista njemu u Zvezdi ne fali, dovoljno je mlad da moze da ubije jos godinu dana, da ne trepne sto se tice dalje karijere.

 

Isto vazi i za Ristica i Grujica koji su vise svesni svojih realnih mogucnosti.

Pa može posle i novajliju iz Surdulice. Igraće više nego u Zvezdi, titraće mu kao što Izner titra teniske loptice pred servis, primaće redovnije platu, a nekakvi Šoguni sa tribina ga neće svlačiti golog i paliti mu Logana.

 

Jedino što će imati konkurenciju bolju od Orlanda

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Извињавам се што мало реметим дискусију али приметио сам да нигде не помињете Цакија, имате ли информацију да ли је у питању повреда или једноставно није у плановима вашег тренера?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...