Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Oni imaju gazdu koji voli svoju igracku(fudbalski klub) i ulaze i nema dugova.... Mi placamo godisnje 5 miliona evra samo za kamate, ulaganje je 0, na aparatima smo bar 5 godina, a propasti necemo ni mi ni komsije, jer smo drzavno dobro(vidi pod KKCZ i uskoro KKP) i dok se to ne promeni izbacivace nas Kairat ili cemo se muciti sa sampionom Islanda...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Znaci vajs je doveo sjajnog spica djordja despota za dobrobit kluba, a bozovic menadzerskog igraca vieiru? :lol:

 

Bice da je to :D

 

Ko je napravio transfer balvana Skuletica u Rusiju za fine pare? Kome Orlandic igra pre Jovica?

Link to comment

Ko je napravio transfer balvana Skuletica u Rusiju za fine pare? Kome Orlandic igra pre Jovica?

Jovic je tek izasao iz povrede kolena, a kazu i da nije odusevio ni zalaganjem na treninzima, zato je MNE drvo igralo. Verujem da ce u cetvrtak igrati Jovic i Ristic pre njega i Vukana
Link to comment

Ko je napravio transfer balvana Skuletica u Rusiju za fine pare? Kome Orlandic igra pre Jovica?

Orlandica nije doveo bozovic, a despotovica jeste vajs a tvoja je teza kako je bozovic menadzerski poslusnik a vajs bog fudbsla koji radi u intresu kluba. Ja ti samo uporedio ko je doveo kog napadaca u ovom prelaznom roku.

 

Sto sad mesas skuletica koji je sasvim solidan igrac, koji je u ovoj ligi lagano dominirao, ne znam. Dovodio i obradpvic tepica u pao pa sta?

 

Mislim da je bili daleko blizi istini sa svokom tvrdnjom nego ti sa svojom.

Link to comment

Tebi Adaševiću su pre dve godine Mihajlović iz Zvezde i Mitrović iz Partizana bili igrači sličnog kalibra (kao danas se sećam da si napisao, "samo treba da dobije šansu"), tako da tu otpada dobro procenjivanje. U ovoj ligi je kao strelac dominirao Mrđa, pa danas cepa mreže u Japanu, dok Škuletića plaćaju brdo novca da bi brisao prašinu u loži stadiona Lokomotive.

 

Da li će Weiss da stavi da igra Despotović pre Gohoua, ostaje da se vidi, ali ono što znamo je da Božović stavlja Orlandića pre Jovića.

 

I da, Jović je prošao cele pripreme i igrao sve pripremne mečeve. Povredu je vukao dosta dugo, ali je spreman da igra. Ne preskače treninge. Takođe, po netu niču neke informacije kako je i Ristić bio povređen pred meč što je potpuna neistina. Božović je pred meč rekao da mu su igrači zdravi, sem Lukovića.

 

edit. Ne mislim da je Božović bilo kakav poslušnik, već da pogrešno bira igrače, a to je već do njegovog rezona.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Da nije malo rano procenjivati trenera i njegovu umesnost posle jedne odigrane utakmice? Ja bih mu dao sansu jos u revansu i protiv OFK Beograda na onom krticnjaku na Vracaru, a posle donosio zakljucke.

Link to comment

Ne treba trenera menjati nikako do kraja sezone, nego mene malo iritira činjenica da navijači Zvezde su doživeli Božovića kao da je došao Villas-Boas ili Mancini. Da je Lalatović/Kosanović postavio ovu postavu pričali bi mu je Rajo napisao sastav, da je nemač pojma. Pošto je to ipak Božović onda se okreće sve ka Terziću (koji je dosta kriv). I onda kada tsva napiše tako nešto, onda je on budala.

 

Čovek ima kredit kod navijača koji ne zaslužuje i koji ne troši, a za mesec dana je napravio 3-4 problema zbog kojih bi drugi bili vešani.

Link to comment

Jel si siguran da bas nista pozitivno nisi video kod Zvezde u odnosu na proslu sezonu? Ako si isao na utakmicu imao si sta da vidis i dobro i lose. Bozovicu treba vreme, lepo je rekao da ga zanima titula, a ne posle 10 dana priprema da se proseta do plejofa LE. To je nemoguce. Cak i da smo dobili neke Maltezane isto bi smo se mucili, slicno onim Islandjanima od pre 2 godine.

Edited by Milosh76
Link to comment

Kao što sam i napisao nakon meča, očigledno je da ćemo igrati dobar fudbal, kada priključimo fudbalere. Meč smo počeli sa 4-5 igrača, a mogli smo sa tri više i time umanjili šanse za prolaz. Koga da krivim za to? Terzića? Jel on birao igrače za meč ili Božović? Ko je ostavio Petkovića, Ristića i Jovića na klupi. Ako isti ovi budu starteri kroz sezonu, nećemo biti prvaci, jer Orlandić kao startni centarfor nije ništa više od igrača manje, baš kao i Savićević i Cvetković. Da je izveo najbolje na teren, a Kairat nas pobedi, onda možemo da se okrenemo ka Terziću i da ga pitamo zašto je zakasnio sa dovođenjem pojačanja.

 

Pri čemu mi se nije dopala ni izmena nakon crvenog kartona, jer je time potopio i ono malo šansi što smo imali da ne primimo pogodak.

Link to comment

Da, morao je da izvadi Pakera ili Orlandica pa da se igra na kontre.

 

Koliko je uopste Petkovic igrao na SP za mlade? Da li je zalecio povredu ili je jos uvek vuce? A Mickov brat, da li ima stofa za bekap desnog beka?

Link to comment

Petković je igrao još krajem prošle sezone, igrao je i za U-21 repku (podelio minutažu sa Stojkovićem iz Čukaričkog). Njemu nije potreban odmor, već minuti da bi se vratio u formu. Nisam gledao dovoljno Mijailovića da bi mogao da dam sud.

Link to comment

Nije taj klub bolji od Zvezde, niti imaju bolji kadar. Razlika je sto Weiss radi za dobro kluba a Bozovic za CG mafiju.

Парадигма размишљања што смо ту где јесмо, не само као клуб, већ као нација и држава.  Боли мозак.

 

Ne treba trenera menjati nikako do kraja sezone, nego mene malo iritira činjenica da navijači Zvezde su doživeli Božovića kao da je došao Villas-Boas ili Mancini. Da je Lalatović/Kosanović postavio ovu postavu pričali bi mu je Rajo napisao sastav, da je nemač pojma. Pošto je to ipak Božović onda se okreće sve ka Terziću (koji je dosta kriv). I onda kada tsva napiše tako nešto, onda je on budala.

 

Čovek ima kredit kod navijača koji ne zaslužuje i koji ne troši, a za mesec dana je napravio 3-4 problema zbog kojih bi drugi bili vešani.

Није Гроф неко чудо од тренера, али далеко од тога да је аматер. Међутим он има неку чудну црту карактера, да не воли да слуша никога осим оно што науми, баш онако провинцијално динарски. Тврдоглавост по сваку цену. Мислим да ће он како време буде одмицало да нађе најбољи тим са најбољим играчима, али то ће да иде по неком његовом ритму. 

Link to comment

Lalatoviću je trebala po jedna utakmica u svakoj polusezoni da shvati da to što mu nameću Vukana na svakim priprema neće nigde da ga odvede i brzo je ispravljao greške

 

Sa ovim sujetnim tvrdoglavim buzdovanom ćemo malo više da se pomučimo izgleda

Edited by levi
Link to comment

@posrbica: Docim su tvoje procene bile nepogresive a momci u koje si se kleo danas igraju u realu, baesi i slicno... Cini mi se da ti je vesovic bio prvi pik na draftu, tako da moja procena deluje murinjovski u odnosu na tu tvoju :lol:

 

Nije uopste bila poenta na skuleticu, koji uopste nije tip igraca koji se meni svidja, ali je u ovoj konkurenciji bio ko guliver medju liliputancima.

 

Sustina je kako je tsva lagano zakljiciobda vajs radi vrhunski a grof je menadzerska buva. Samo pogledas koga je kupio jedan a koga drugi, ne moras nista da procenjujes, sve dovoljno govore imena tih igraca.

 

Grofu se za cetvrtak moze mnogo toga zameriti, ali covek je imao osakacen proslogodisnji tim na raspolaganju. Ristic nije povredjen, nije ni luka ali nije ni fit.

 

Grof je jedan osrednji evropski trener sto je za ovo podneblje vrhunski izbor. Ako bude gurao orlandica sam ce sebe da ubije, a ne deluje mi suicidno pa cemo vec videti na sta ce sve to da lici. Ipak, ovakvo mracenje nije bilo ni za lalata pa ni murinja, a ne mogu bas da ocenim otkud toliki animozitet prema njemu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...