Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ovo za PSG sam video kod nas u medijima par dana nakon dočeka. Moguće je da su ga pratili. Od ovih timova što se spominju, samo Lyon ima tu mogućnost da ga kupi za odgovarajuću cenu i pusti da igra. Ako prodaju Lopeza.

 

Moj utisak je da u svetu fudbala, nikada nije bilo više kvalitetnih golmana. Jako malo top klubova ima nerešeno pitanje golmana.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Za Lyon si u pravu. Danas procitah da Lopez nije produzio ugovor, ostalo mu jos godinu dana. Samo nisam siguran da ce i jedan top klub (koji igra LS) prepustiti jedinicu golmanu koji je napunio 20 godina i bez iskustva u nekoj kvalitetnoj ligi. Da se razumjemo, Rajkovic se meni svidja ali je jos rano za njega u nekom top klubu.

Link to comment

Cujem da Kazahstan finansijski dobro stoji, a vec su pokazali afinitet spram orlica (Maksimovic).

Edited by Nikodije
Link to comment

Одмах. Не мислим да нам је за Толето неопходан, профит је одличан.

Link to comment

Saznajemo - Zvezda našla zamenu za Rajkovića!

 

Radi se o Danijelu Petkoviću (22, 194 cm) koji je u prethodnoj sezoni branio mrežu golubovačke Zete!

U pitanju je perspektivni čuvar mreže koji je selektiran u mladu reprezentaciju Crne Gore.

 

:D

 

Šverceru odlazi

Link to comment

Ма какав млади репрезентативац дон Милове приватне прћије. Ми имамо још једног пристојног младог голмана, а Шаранв је ем џ, ем голман ако оду Рајко и Кахирман.

Link to comment

Cujem da Kazahstan finansijski dobro stoji, a vec su pokazali afinitet spram orlica (Maksimovic).

A i druga su zemlja po veličini u Evropi :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...