Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

 kakav intervju, neće dugo ovde niko igrati ligu evrope, neko treba da mu javi da smo mi igrali prošle godine. teže je ući u LE nego u LŠ. ko sa decom spava popišan se budi. vodio sam vereda u kliniku anlave da nadiše. pakao.

 

      Pretpostavljam da je mislio na one timove koji kreću iz kvalifikacija za LE, a ne na one koji ispadnu iz CL kavalifikacija pa budu nosioci u 4.kolu. To jeste skoro nemoguća misija za naše klubove. 

 

      Užasna vest za Gogića. R.I.P.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

auuu pa jel se zna od čega? ovo je već drugi bivši igrač koji je mlad preminuo ove godine :(

 

a sto se trenera tiče on je zaista umislio da je grof, stalno pominje Barsu, pljuje igrače i daje netačne izjave. Ako zaostane zvezda za više od 3 boda cenim da će da pokupi prnje i da zapali.

Link to comment

auuu pa jel se zna od čega? ovo je već drugi bivši igrač koji je mlad preminuo ove godine :(

 

a sto se trenera tiče on je zaista umislio da je grof, stalno pominje Barsu, pljuje igrače i daje netačne izjave. Ako zaostane zvezda za više od 3 boda cenim da će da pokupi prnje i da zapali.

ovo je cetvrti slucaj u poslednjih par meseci za koji ja znam, 2 fudbalera i jedan kosarkas su rel. skoro umrli na treninzima.

bas mi je zao tih momaka.

Link to comment

Baš me je potresla smrt Gorana Gogića.

 

Došao je Zvezdu iz Jagodine zajedno sa Rajkovićem pre dve godine. Bio je zatvarač™ u šampionskoj sezoni kod Stojanovića. Jedan od najboljih na derbiju na Marakani u jesen 2015. Prošao je omladinsku školu FKCZ. Pre svega sjajan momak o kome niko nikada nije imao ružnu reč da kaže. Istinski Zvezdaš!

 

Počivaj u miru!

 

20140525mmzvezda11.jpg

Link to comment

- Dobili smo ponudu od PSG za Rajkovića od 3 miliona. Doduše, oni su danas kupili Trappa iz Frankfurta.

- Najavljuju predstavljanje Ibaneza za ponedeljak.

- Božović kaže da nije razmišljao o tome da treba da promeni startra na mestu centarfora.

- Čarterom idemo u Kazakstan u sredu.

Link to comment

- Dobili smo ponudu od PSG za Rajkovića od 3 miliona. Doduše, oni su danas kupili Trappa iz Frankfurta.

 

Za 9.5mil, previse je to para za njega. Ne verujem da ce da izbaci Sirigua sa gola.

Link to comment

Kupili su rezervu. Možda PSG hoće da proda Sirigua, ali ne vidim dobar razlog za to. Problem je što niko neće da kupi golmana od 19-20 godina, da ga stavi na gol i da plati 3+ miliona evra koliko Zvezda traži. Malo klubova sa visokim ambicijama hoće golmana koji je neiskusan, a ovi drugi koji bi ga možda i stavili, nemaju novac koji traži Zvezda.

Link to comment

Gledao sam na fr portalima i nisam nasao (jutros). PSG ima pod ugovorom Areolu, najboljeg golmana na predhodnom SP za mlade. Odlicno je branio od tada L2 pa L1.

Jos dolazi Trappe.

Ovo mi vise lici na podizanje cijene.

Link to comment
Ovo mi vise lici na podizanje cijene.

 

I to loše

 

3 mil za svetskog golmana, nek napišu bar da tražimo 15

<_<

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...