Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

                       Rajkovic

Petkovic Rendulic Jovanovic Lukovic

                 Grujic      Ristic

      Vered                            Katai

                 Vieira      Jovic

 

Evo kako sam to lijepo slozio. Pitanje je samo dali su Grujic i Ristic dovoljno dobri ball winneri.

Link to comment

Ako ispadnete od kairata, da li se ocekuje prodaja rajkovica, jovica, ristica, grujica, jovanovica,..s obzirom da im cena nece rasti, odnosno po postavci juce mi deluje da vas grof hoce da forsira crnogorske igrace?

Link to comment

Ovo mu je već treći put da potcenjuje igrače u medijima, a nije ovde ni mesec dana. On je dobio tim kakav niko nije dobio u Zvezdi prethodnih 7-8 godina. Sem Lazovića, svi korsini igrači su zasada ostali, doveli su mu par ozbiljnih pojačanja. Ako mu se ne sviđa, može slobodno da se vrati u Lokomotivu i da tamo kupi još nekog Škuletića za 3,5 miliona kako bi popravio efikasnost.

 

Ovaj Zvezdin tim bez pojacanja koja nisu registrovana je najgori Zvezdin tim u istoriji. Nekoliko talentovanih klinaca koji se jos uvek ne snalaze u seniorskom fudbalu i gomila otpada.

Link to comment

Ne branim ja njega, niti moze da mi bude simpatican neko ko Luki Jovicu pretpostavi menadzerskog igraca, bezveznjaka. Al kakve god promene pravio u okvirima postojeceg kadra koji mu je bio na raspolaganju za jucerasnju utakmicu, mi smo svakako slabiji tim od Kairata. Ni crveni karton u 100. sekundi nije mu olaksao.

Neko ko Joviću pretpostavi Orlandića ni ne zaslužuje da prođe prvo kolo, sve da ima 10 odličnih igrača u timu.

Ozbiljnom timu se ne dešava onakav propust na samom startu utakmice gdje igrač izlazi 1 na 1.

Tako da je pitanje, i da nije bio crveni karton a da su oni poveli 0:1 kako bi se utakmica odvijala, možda bi se psihički raspali i više nego sa igračem manje kad smo ipak u podsvijesti znali da ne smijemo srljati radi tog igrača koji fali.

 

Kairat nije ništa posebno, sasvim prosječan tim, malo bolji od npr Šerif Tiraspola iz najboljih dana, ali znaju da odigraju finu akciju, bez komplikovanja i mogli su nas izbušiti za anale.

Možemo tamo odigrati al pari ali ne dajem nam više od nekih 5% za prolaz.

 

Izjava kako nam Evropa nije bitna je za šamar i otkaz, sramno !

Link to comment

Могу само да кажем да ми се кења од медијске синтагме Миодраг Гроф Божовић. Је ли му то у личној карти пише Гроф? Као да говоримо о Пижону или Пиксију.

Link to comment

                       Rajkovic

Petkovic Rendulic Jovanovic Lukovic

                 Grujic      Ristic

      Vered                            Katai

                 Vieira      Jovic

 

Evo kako sam to lijepo slozio. Pitanje je samo dali su Grujic i Ristic dovoljno dobri ball winneri.

 

Lukovic je poslednji put igrao levog beka krajem proslog Milenijuma, a mozda ni tada. Posle jedne utakmice, borbenost je sasvim ok, ali sve ostalo pada u vodu.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ovaj Zvezdin tim bez pojacanja koja nisu registrovana je najgori Zvezdin tim u istoriji. Nekoliko talentovanih klinaca koji se jos uvek ne snalaze u seniorskom fudbalu i gomila otpada.

 

Наравно да није гори од оног који је правио Буња.

Gogic umro, kolabirao na treningu Qingdaoa :(

Ух, бре. Бог да му душу прости.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...