Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 kakav intervju, neće dugo ovde niko igrati ligu evrope, neko treba da mu javi da smo mi igrali prošle godine. teže je ući u LE nego u LŠ. ko sa decom spava popišan se budi. vodio sam vereda u kliniku anlave da nadiše. pakao.

Link to comment

kakav intervju, neće dugo ovde niko igrati ligu evrope, neko treba da mu javi da smo mi igrali prošle godine. teže je ući u LE nego u LŠ. ko sa decom spava popišan se budi. vodio sam vereda u kliniku anlave da nadiše. pakao.

Upravo htedoh ovo da napisem. Gde nadjoste ovog grofa? Po recima i delima ne deluje nista iznad prosecnog jsl trenera.

Link to comment

Ovo mu je već treći put da potcenjuje igrače u medijima, a nije ovde ni mesec dana. On je dobio tim kakav niko nije dobio u Zvezdi prethodnih 7-8 godina. Sem Lazovića, svi korsini igrači su zasada ostali, doveli su mu par ozbiljnih pojačanja. Ako mu se ne sviđa, može slobodno da se vrati u Lokomotivu i da tamo kupi još nekog Škuletića za 3,5 miliona kako bi popravio efikasnost.

Link to comment

Upravo htedoh ovo da napisem. Gde nadjoste ovog grofa? Po recima i delima ne deluje nista iznad prosecnog jsl trenera.

 

a kurči se za medalju

Link to comment

Ovo mu je već treći put da potcenjuje igrače u medijima, a nije ovde ni mesec dana. On je dobio tim kakav niko nije dobio u Zvezdi prethodnih 7-8 godina. Sem Lazovića, svi korsini igrači su zasada ostali, doveli su mu par ozbiljnih pojačanja. Ako mu se ne sviđa, može slobodno da se vrati u Lokomotivu i da tamo kupi još nekog Škuletića za 3,5 miliona kako bi popravio efikasnost.

 

Potcenjivao ih ili ne, cinjenica je da ovo los tim, a skoro sve ove koji su igrali protiv Kairata on je nasledio. Doveo je samo Vereda i Rendulica koji su bili dvojica od trojice najboljih na terenu. Ne sumnjam da cemo izgledati bolje kada se prikljuci jos ovih nekoliko pojacanja, a u medjuvremenu on moze da bude diplomata i da svaki put hvali igrace (kao sto ih je i hvalio juce posle utakmice za borbenost), ali to ne menja na sustini da je ono juce bio los tim, i nije problem to reci, jer to svi vide.

Link to comment

On nije pričao o jučerašnjem meču, pričao je o tome da li Zvezda ima kvalitet da igra u EL. Nije potrebno promeniti 22 igrača da bi se igrala EL. U grupnoj fazi su konkurentni timovi iz Skandinavije, Rumunije i sličnih zemalja koji nemaju super igrače na svojim pozicijama, već samo dobre. Problem nastaje što time snižava moral igrača. Pored toga što ga je uprava zavrnula sa kasnim dovođenjem igrača, nije se on proslavio ni sa izborom igrača ni sa taktikom. Nije izveo tri vrlo bitna igrača iz prošle godine, a dao je šansu njihovim rezervama. Inače, igrači su se juče zaista dobro borili i za to ih treba pohvaliti. Borbenost je bila na visokom nivou, kakav prošle godine nije viđen ni jednom.

 

edit. Da se razumemo, ova Zvezda nema kvalitet da igra konkurento EL, ali to ne znači da trebamo da ispadnemo u prvom kolu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ne branim ja njega, niti moze da mi bude simpatican neko ko Luki Jovicu pretpostavi menadzerskog igraca, bezveznjaka. Al kakve god promene pravio u okvirima postojeceg kadra koji mu je bio na raspolaganju za jucerasnju utakmicu, mi smo svakako slabiji tim od Kairata. Ni crveni karton u 100. sekundi nije mu olaksao.

Link to comment

Ovaj je gori od Lalatovica jbt

I meni se sve vise cini :(

 

Ne verujem bas da je gori ali nije bolji ni blizu onoliko kolko smo se nadali. Kad tome dodas jos da je po svemu sudeci dijabola, bliskost sa Rajom...

 

Zonpi bi ove otresao sa ovim timom.

 

Kao što će proći dugo dok se neko od ovdašnjih klubova plasira u Ligu Evrope“, bila je prva misao Miodraga Grofa Božovića.

 

<_<

 

Bilo bi lepo da mu Cuka i Vojvodina posluze Flegminu kafu plasmanom u LE pa da ga neko podseti na ovu jajarsku izjavu.

Edited by katamaran
Link to comment

Upravo htedoh ovo da napisem. Gde nadjoste ovog grofa? Po recima i delima ne deluje nista iznad prosecnog jsl trenera.

Dobar zakljucak posle 1. meca i 1. ipo intervjua.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...