Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne treba trositi reci da je Jovic i u ovom elu svoje karijere vec znacajno bolji igrac od Orlandica i da treba da ima prednost nad njime. Opet, koliko sam ja cuo, Orlandic je u prednosti jer Luka jos nije sasvim fit od onog nasrtaja Gavrica protiv Cuke. Da smo igrali 11 na 11, verovatno bi Kazaci igrali malo zatvorenije, a mi bi vise napadali pa je ocito ideja bila da se Orlandic jer je veci gurka sa stoperima Kairata, mada je to u startu propast. Trebalo je neko da pusti Grofu tekmu protiv RKGa da vidi koliko on ni to ne zna. Meni je njegov vrhunac bio kada se na neki centarsut kada je bio u poluprilici "sapleo u skoku" i izlomio ispred gola, oborivsi pride i 2 igraca Kairata :) 

 

Sto se Ristica tice, ko sto kaze Posrbica, moguce je da ima malo i do njega, jer nije bas da smo procvetali kad je on usao. Vukan je covek za pripreme ocito... 

 

Jedino sto je sinoc valjalo su Rajkovic, Katai i Verad. 

 

Jovic je znacajno brzi od Orlanda, pa me cudi da nije jos ranije dobio sansu, dok su oni jurili drugi gol, jer bi mogao da pravi Markovicu ozbiljne probleme, jer ovaj sa 207 ne bi mogao da ga stigne ni na mopedu... cenim da Grof nije hteo da spuca sve izmene u prvom poluvremenu...

Link to comment

A sa kim da igra kad mu je parnjak Vukan :isuse: Kad ima loptu, ona bezi od njega, kad je nema bezi od nje da mu je neko ne bi dodao

Katai Ristic Kovacevic bi mnogo bolje izgledalo. Trebalo je da zameni Parkera umesto Kovacevica, to je greska utakmice

Drago mi je zbog ovacija Rajkovicu koje su krenule sa Istoka

Decko je blago

Link to comment

Sve su to drugačiji tipovi napdača, ali Jović je daleko talentovaniji od njega, Hugo Vieira je sigurno bolji. Bojinovu znanje ne nedostaje takođe. Videćemo šta će Abou da igra, ali mislim da će on igrati po krilu, a i on je prilično fizički slabiji od Gohoua.

 

edit. Gohou nije baš centafor koji nikada nije igrao u Evropi. Švajcarska, Turska, Rusija, pa Kairat. Nije moguće da ga niko nije primetio do sada.

 

Istina, verovatno je malo puta u karijeri je igrao protiv tako lose defanzive kakva je nasa u ovom trenutku, pa mu je to dalo priliku da se proslavi i da zalici na boljeg igraca nego sto realno jeste. Mada ima brzinu i snagu, a i dao je fenomenalan gol.

 

Treba nam promena oba beka, kao i Sava. Rendulic jos i moze da odigra, juce je jedini drzao nasu defanzivu, makar kod visokih lopti. Da li ce to biti bolje kada/ako dodje Ibanjez, zaigra Petkovic, i uigra se Jovanovic, verovatno hoce malo bolje, ali jbg, samo za TSL.

Link to comment

Za mene su sudije bile očajne. Obično se žalim na JSL sudije, ali ono juče baš loše suđenje. Crveni je zasluženo pokazan mada je i mogao da progleda kroz prste, jer je bio treći minut. Međutim nakon toga je odsvirano očajno. Nije sprečio grubu igru Kairata, jer je zaboravio kartone skoro celo poluvreme. Prevideo je par ofsajda, odsudio bar dva kontra auta, faulova. Grozan je bio. Nije razlog poraza, daleko od toga, ali je očajno odsvirao meč.

Link to comment

Istina, verovatno je malo puta u karijeri je igrao protiv tako lose defanzive kakva je nasa u ovom trenutku, pa mu je to dalo priliku da se proslavi i da zalici na boljeg igraca nego sto realno jeste. Mada ima brzinu i snagu, a i dao je fenomenalan gol.

 

Treba nam promena oba beka, kao i Sava. Rendulic jos i moze da odigra, juce je jedini drzao nasu defanzivu, makar kod visokih lopti. Da li ce to biti bolje kada/ako dodje Ibanjez, zaigra Petkovic, i uigra se Jovanovic, verovatno hoce malo bolje, ali jbg, samo za TSL.

 

I Ibro Some je dao isto takav fenomenalan gol pa ga nigde nema.

Link to comment

Previse komentara za utakmicu i takmicenje na koje uprava (Zvezdin eufemizam za grupu lopova, diletanata i nikogovica) uopste nije racunala kao na klupsku obavezu. Sneg (Kairat) nas je iznenadio u januaru (julu) posredstvom zlocinackog, genocidnog i nicim izazvanog zreba, pa je ideja da se peske, direktno s plaze i maltene s ekipom od prosle godine (minus ubedljivo najbolji igrac koji je otisao) napuca neka amaterska ekipa iz Andore ili Lihtenstajna slavno prdnula u kazahtanski cabar. Nista mi ovim porazom ne gubimo, samo smo propustili priliku da umesto jednom dva puta napunimo stadion gledaocima koji mahom ne placaju karte. U to se pretvorila evropska takmicarska ambicija nekadasnjeg sampiona Evrope. FK Okrecemo Se Domacim Takmicenjima.

 

Utakmicu ne vredi komentarisati, treba samo reci da se pogodilo sa Veredom i Rendulicem i da se nadam da su i ostala pojacanja na njihovom nivou. Od igraca kao sto su Cvetkovic, Andjelkovic, Pavicevic, Kovacevic, Savicevic, Parker i Orlandic (sedam od 11 startera) znali smo i pre pocetka utakmice sta mozemo da ocekujemo, tako da ne razumem cemu zgrazavanje i lament nad Marakanom. Zvezda je i u bolja vremena imala ponekog panja u ekipi ali sedam panjeva od 11 igraca je jednostavno previse da bi se igrao iole smisleni fudbal.

Link to comment

Jeste... ne valja Grof, ne valja Vukan, ne valja Savo, ne valja Orlandinjo, ne valja Rajo...

 

Meni ovo izgleda odlicno!

Link to comment

Jeste... ne valja Grof, ne valja Vukan, ne valja Savo, ne valja Orlandinjo, ne valja Rajo...

 

Meni ovo izgleda odlicno!

 

Srdacno vas,

Vladimir Vajs

Link to comment

Za mene su sudije bile očajne. Obično se žalim na JSL sudije, ali ono juče baš loše suđenje. Crveni je zasluženo pokazan mada je i mogao da progleda kroz prste, jer je bio treći minut. Međutim nakon toga je odsvirano očajno. Nije sprečio grubu igru Kairata, jer je zaboravio kartone skoro celo poluvreme. Prevideo je par ofsajda, odsudio bar dva kontra auta, faulova. Grozan je bio. Nije razlog poraza, daleko od toga, ali je očajno odsvirao meč.

 

Pazi, ne mislim da je sudjenje bilo vrhunsko, ali postojao je kriterijum i to je to. Gresaka je bilo, narocito od strane pomocnika vezanih za ofsajd (ne samo kod gola). To sto je bio 2. minut je potpuno nebitno. Igrac je pobegao, Savo ga povukao i srusio i cim je svirao, jasno je bilo da ce biti crveni. Ja sam se uhvatio za glavu jos dok je padao... Mislim da je sudjenje bilo korektno, uz gresku kod prvog gola koja jeste uticala na konacan ishod, ali nije bas da takvih previda nema...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...