Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зашто Новак одиграва рискантно ритерн дубоко, на основну линију, у ноге противнику, док касније кад се развије игра одиграва у низу лоптице зихерашки у средину терена?

Иначе штета што га не одвали један са нулом.

ako ko ne odigrava ziheraske loptice u sredinu, to je Novak :)

sljaka je cudna podloga, mnogo odgovara top spinu, pa Novak odigrava puno jakih a kratkih top spinova, iza kojih salje flat u drugu stranu. to potpuno rasturi ritam protivniku sto rezultuje greskom ili kratkom loptom... videli smo danas da Nadal nikako nije mogao da udje u ritam sa fh. jeste da covek nije odigrao na nivou na kojem je nekada igrao, ali mnogo toga je rezultat Njoletove igre. jer on je protiv Socka itekako pogadjao sve i svasta, ali Sock nije dva puta promenio udarac tokom meca. Novak je danas Nadala razvalio takticki koliko i igracki

Link to comment

Djokovic se ovom pobedom kvalifikovao na zavrsni turnir u Londonu - sakupio je 7105 bodova, a granica je trenutno 6660...

Link to comment

novak je sada  jedini koji je dobio rafu na sva 4 slema

 

ed.

i federera je tukao na sva 4. ne znam da li je još ko. ne bih rekla,

bar ne u ovo vreme nadala i novaka

Edited by dùda
Link to comment

da li je nadal ikad izgubio mec bez da je bio u vodjstvu u gemovima?

 

juce je federer prvi put od 2002 odigrao gs mec bez da je napravio brejk

Link to comment

Onaj izostanak nekog posebnog radovanja nakon sto je dobio "istorijski mec" dovoljno pokazuje da je Novak itekako svestan da je ovo bio samo jedan od sedam meceva do definitivnog ulaska u tenisku istoriju, posle kojeg ostaje samo da se u broju osvojenih GS-ova bira mesto medju prvih 3-4 najvecih igraca svih vremena.

 

Ja verujem da je Novak bio svestan da ga je uništio, praktično ponizio, i da je umereno radovanje iskaz nekog poštovanja a bogme i saosećanja. :)

 

Edit: sry za dupli...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

da skrenem za trenutak sa komentarisanja najvećeg sina našeg naroda i kažem da mi je drago što su u žensko polufinale ušle šafarova i baščinski, zaslužile skroz igrama i ponašanjem. čehinja osim ubitačnog forhenda pokazala zavidan nivo psihičke spreme - dobila svih pet tajbrejkova na turniru, od toga po jedan protiv lisicki, maše i muguruze - i sportsvomenšipa: priznala protiv muguruze jedan bitan poen protivnici, za koji nisam siguran da je bio, a već posle nekoliko poena se nije bunila za čist svoj poen koji je pripao španjolki. sa druge strane, timea se raduje kao dete kad odigra dobar udarac, smešno joj nekad kad promaši dobru loptu, nekako izbija dobrota iz nje. onaj pormećeni terminator će verovatno sutra da se iživljava nad njom, nadam se da neće da je pogodi ako se to desi. eto podelio sam utisak, sad možemo svi da jedemo đokolajf.

Edited by Malvo
Link to comment

 

bas sam tohteo da linkujem, super uvod

 

Watching Novak Djokovic beat Rafael Nadal at the French Open on Wednesday made me think of a scene from the 1970s tennis novel World Class. In it, a top young player has had a rare bad day and suffered an upset in his biggest match of the season. When it’s over, he vows to improve his game to the point where even if he happens to be playing poorly, even if luck is against him, even if his opponent is in the zone, he’s simply too good to lose. It's every tennis player's impossible dream.

As he walked into Court Philippe Chatrier today, Djokovic had nearly made that dream come true in 2015.
Link to comment

15h

Hvala,znaci opet bezanija sa posla ... Jbmt Safinu, bas joj ne lezi (sve sto sam gledao protiv doticne su bili rutinski porazi, kao da igra protiv za klasu bolje igracice)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...