Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne znam sta hocete da kaze Rafa ovde, nepobediv sam, sigurno ga dobijam i super je sto igram u 1/4 finalu protiv Novaka ?  :D

Link to comment

Nisu to mind games. Rafa je prosto realan. Naravno da se ne raduje sto igra protiv Novaka u vec u 1/4 finalu i naravno da nije favorit u tom mecu.

Edited by Timmy
Link to comment

Nisu to mind games. Rafa je prosto realan. Naravno da se ne raduje sto igra protiv Novaka u vec u 1/4 finalu i naravno da nije favorit u tom mecu.

 

Sigurno nije ni autsajder, neko ko u celoj karijeri ima skor od 70-1 na RG je ultra favorit. Kako god, velike su kvote na Nadala, mogao bih baš staviti koji dinar, da se manje nerviram ako pobedi. :D

Link to comment

Kod muskaraca da, dok ce kod zena Serena rutinski osvojiti. Sad sve nesto mislim da namerno gubi prvi set svaki put jer je toliko bolja da joj je postalo skroz nezanimljivo.

 

s onim ustinjenim hodom posle gemova liči na ludaka koji je juče pobegao i posle jednog dana na slobodi se smorio.

Link to comment

Ne isplati se rizik, Nole ima ovo u svojim rukama,.. Nogama, glavi itd

 

Šurenje Nadala na RG nema cenu. Da me neko pita jel bi dao 5k da ga otkine, naravno da bi dao. :)

 

Novak svakako jeste favorit, ali ne treba podceniti Nadala (niti je bilo ko lud da to uradi, sigurno nije Novak), a i uvek postoje šanse da stvari krenu loše i da to pomete svo Novakovo samopouzdanje koje trenutno sigurno ima i da upadne u njegov poznati pasivni mod u kome ga srećom nismo dugo gledali a onda će to da se pretvori u meč koji će trajati večnost i gde će finese odlučivati... I ovako, teško da će da ga očisti u tri seta, krljaće se kontam samo tako i svaki set će verovatno moći da ide one way or another, mada ko zna. Možda Novak realizuje realnu prednost u formi lakše nego što bilo ko očekuje mada mi je teško da zamislim da se prošeta... Sve je moguće i jedva čekam šta će da se desi. 

 

Znam jedno, neću gledati meč, nema šanse.  

 

 

 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...