Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

ali da jedan RG posle toliko godina nema ni usrane reflektore...

ali da posle toliko para, sponzora i tradicije još uvek nemaju pokretni krov...

još i ova balavurdija od režisera koji kao da rade obuku sa mlađim kadrovima tokom prenosa......jako neozbiljno.

 

Mislim da je već ranije objašnjeno, nije problem reflektor, već što u tom delu grada mora da bude mir i tišina posle 22.00, tako da ne bi bilo igre ni sa ni bez reflektora.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

U tom dijelu grada je i Park princa gdje se skoro svake nedelje utakmice igraju do 22h45.

Problem je druge prirode.

Projekat postoji i gradnja je vec trebala poceti. Problem je sto su ekolozi protiv kao i desna opozicija (koja je u stvari za projekat ali su ipak glasali protiv projekta da naude socijalistima). Jedino su socijalisti za ali nemaju apsolutnu vecinu. Ovih dana bi trebala vlada da kaze zadnju rijec (nadamo se zelenom svijetlu). 

Link to comment

Mislim da je već ranije objašnjeno, nije problem reflektor, već što u tom delu grada mora da bude mir i tišina posle 22.00, tako da ne bi bilo igre ni sa ni bez reflektora.

Džaba ih čupaš, već sam uleteo u ozbiljan hejt mod...

 

- nema buke posle 22h, al pre toga ako igra francuz, dernjaju se ko vlaške narikače....kakva koj moj tradicija i gostoprimstvo.

  (čak mi i Berdiha bilo žao par minuta).

- kakav je to način da samo RG ima teren preteranih dimenzija ... apsurdno je da igrač ostvaruje ogromnu prednost nad konkurencijom   

  samo na jednom terenu u turu, prvenstveno zahvaljujući dimenzijama istog.

- vafl 5e? :thumbdown:

Edited by Musky
Link to comment
 

Bilo je dark i 2011 pa se nije prekinulo, dok prstić nije radio

mec je prekinut jer je bio mrak i videlo se da ce kisa opet. trazili su isto i Federer i Monfils.

nije sve zavera jebemu zicu i nije Federer jedini povlascen. povlascen je i Novak koliko i Federer, samo se to pravimo da ne vidimo

 

 

U tom dijelu grada je i Park princa gdje se skoro svake nedelje utakmice igraju do 22h45.

Problem je druge prirode.

Projekat postoji i gradnja je vec trebala poceti. Problem je sto su ekolozi protiv kao i desna opozicija (koja je u stvari za projekat ali su ipak glasali protiv projekta da naude socijalistima). Jedino su socijalisti za ali nemaju apsolutnu vecinu. Ovih dana bi trebala vlada da kaze zadnju rijec (nadamo se zelenom svijetlu). 

juce su na ES javili da je krov za PC vec resena stvar i da bi za dve godine mogao biti gotovo? ako nista, onda bi makar cenralni teren bio obezbedjen da se igra do ponoci...

ja znam da su ti ekolozi zaustavili projekat o prosirenju, jer je jedini deo gde moze da se siri kompleks neka basta ili tako nesto. RG sa time muku muci zescu jer imaju skoro pa duplo manje gledalaca od USO i AO

Link to comment

 

 

 

mec je prekinut jer je bio mrak i videlo se da ce kisa opet. trazili su isto i Federer i Monfils.

nije sve zavera jebemu zicu i nije Federer jedini povlascen. povlascen je i Novak koliko i Federer, samo se to pravimo da ne vidimo

 

Pa Novak je n1 :P

(Smajlic sa aureom nad glavom, ili bar onaj sto zvizdi ko na Skypu)

Link to comment

Džaba ih čupaš, već sam uleteo u ozbiljan hejt mod...

- vafl 5e? :thumbdown:

 

Teska je muka kad se pastiri bez dovoljno prihoda docepaju RG. Nikada niste razumeli prave bogatune.

Link to comment
 

Safarova ima odlicne udarce, posebno forhend. Uvek mi se dopadala njena igra a danas je to podigla na neki visi nivo.

Link to comment

al se otvara ani

Nista se njoj ne otvara ovakva Safarova je 100 puta zajebanija po nju nego Sarapova. A protiv Cehinje ima negativan skor pa prosle godine je ispala od nje na Rg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...