Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakav crni Kokkinakis. Novak igra ko posran... sreca te Kokkinakis nema kvalitet da ga pritisne, pa bi trebalo da prodje ovo i u sleep walking modu. eo, 6-4 prvi set, easy ride

 

Ne zajebavaj. Ovo je tipican mec za favorita koji je potpuno uveren da ne moze da izgubi i ima mec pod kontrolom sve vreme. Da je igrano 20 setova svih 20 bi se zavrsilo ovako.

Link to comment

Kakva demonstracija sile Nadala...u odnosu na sudije. Odigrali su 8 poena a jedno 4-5 mu je trebalo vise od 20 sekundi.

Edited by reg
Link to comment

Odgledala sam Ferera i Bolelija, većinu meča. U odnosu na Đokovića, tačno se vidi da Ferer mora da igra najbolje što može, i najjače udarce i najbolje trčanje da bi pobedio. Iako to rezultat ne pokazuje, jer je bilo na kraju 3:2 u setovima, od kojih je Ferer poslednja dva dobi sa 6:0 i 6:1 , to uopšte nije bio lak i rutinski meč.

Link to comment

Go Vika! ;)

(6:3 prvi set)

 

Edit: ...i brejk u drugom za 2:1

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Edited by Max Morlock
Link to comment

na planini sam, ne gledam ništa. naravno, dolazim kući na vreme za okršajtm

 

zanima me da li je neko gledao soka, taj dečko ima perspektivu, 

da li bi kol'ko već prekosutra mogao da nam priredi malo iznenađenje  :wicked:

Link to comment

Serena vratila brejk i sad izgleda da uzima i drugi... i drugi set... :isuse:

 

Edit: i uzela drugi... mada joj je set loptu poklonio sudija. <_<

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Edited by Max Morlock
Link to comment

na planini sam, ne gledam ništa. naravno, dolazim kući na vreme za okršajtm

 

zanima me da li je neko gledao soka, taj dečko ima perspektivu, 

da li bi kol'ko već prekosutra mogao da nam priredi malo iznenađenje  :wicked:

 

Nisam ga gledao na ovom turniru, ali dečko već ima servis i forhend među top 5, trenutno. Količina spina koju generiše iz forhenda može da se poredi sa sledećim protivnikom.

 

Problem je, kao i kod svih Amera, bekhend. Baš sam ovih dana gledao klip koji je neko postavio na mtf-u, gdje se do detalja objašnjava koliko mu je taj udarac tehnički nepravilan.

Link to comment
 

Ne zajebavaj. Ovo je tipican mec za favorita koji je potpuno uveren da ne moze da izgubi i ima mec pod kontrolom sve vreme. Da je igrano 20 setova svih 20 bi se zavrsilo ovako.

pa to. ko posran :D

njemu je jednostavno dosadno... jedino kada ga je Nieminen pritisnuo, malo je pojacao. ostalo vreme, sleep walking, jer mu vise i ne treba

 

Nisam ga gledao na ovom turniru, ali dečko već ima servis i forhend među top 5, trenutno. Količina spina koju generiše iz forhenda može da se poredi sa sledećim protivnikom.

 

Problem je, kao i kod svih Amera, bekhend. Baš sam ovih dana gledao klip koji je neko postavio na mtf-u, gdje se do detalja objašnjava koliko mu je taj udarac tehnički nepravilan.

nisam gledao klip, ali covek igra BH ko da ce da udari jednom rukom. leva ruka mu samo smeta. postavlja se kao za FH, reket mu ide od dole, samim tim tesko da moze da udari flat, plus udara lopticu mnogo ispred sebe pa je i svaka paralela izazov. za bolji BH on mora drugacije da se postavi za udarac, ali nesto mi se cini da je to u njegovim godinama nemoguce ispraviti.

nisam teniski trener pa ne znam koliko je ovo nepravilno, ali je definitivno neefikasno

doduse, i FH mu je jako cudan, pa generise neverovatan power, tako da sta ja znam, mozda samo treba jace da uvezba BH :D 

Link to comment

Eurosport:
A. Ivanovic (SRB)[7] v E. Makarova (RUS)[9]
J.W. Tsonga (FRA)[14] v T. Berdych (CZE)[4]
završnica meča G. Monfils (FRA)[13] v R. Federer (SUI)[2]
L. Safarova (CZE)[13] v M. Sharapova (RUS)

Eurosport 2: 
E. Svitolina (UKR)[19] v A. Cornet (FRA)[29]
K. Nishikori (JPN)[5] v T. Gabashvili (RUS)
start G. Monfils (FRA)[13] v R. Federer (SUI)[2]
F. Pennetta (ITA)[28] v G. Muguruza (ESP)[21]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...