Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Štepanek - Berdih... Slime wars. :isuse:

 

U ovakvim trenucima izum poput kašikare u obliku i u boji teniske loptice bio bi sasvim opravdan :thumbsup:

Link to comment

:lolol:  :lolol:  :lolol:

 

Ih, što mu je razlog  "mama, mene učiteljica mrzi"

 

BTW, koliko ima tih sudija koji sude GS ?  

Na RG ima 16 terena, jel su i sudije rangirane nekako, pa ne može da se desi da najboljima sudi neki početnik, koga su zbog hira neke zvezde, prebacili sa terena br 15, na Suzan Leglen?

ma nije to... nego zamisli igraca koji se vraca sa pauze, i kaze ti "mislim da sam pogresno obukao sorts"

pa ja bi se izvalio gore od Bernandesa. mislim da bih se toliko smejao da bih mu dozvolio da obrne strane bez kazne... epic jbt, ali epic

 

 

Štepanek - Berdih... Slime wars.  :isuse:

 

U ovakvim trenucima izum poput kašikare u obliku i u boji teniske loptice bio bi sasvim opravdan  :thumbsup:

ili neka prirodna katastrofa... ono, Sexy odigra drop voley, Berdshit stigne, i momentu vracanja grom spici u mrezu, i sprzi obojicu

Link to comment

Zanimljivi mecevi u toku. Momfis i Svarcman igraju peti set, a Berdih i Stepanek treci, 1:1 trenutno.. Viktor i Filip igrali dubl i dobili prvi set protiv Bopane, ali ipak ispali.

Link to comment

Za sada ima dosta iznenađenja i to po pravilu ispadaju oni koji bi mogli da zagorčaju život glavnim favoritima. Izgleda da će najbolji ipak biti u završnici.

Link to comment

 

ma nije to... nego zamisli igraca koji se vraca sa pauze, i kaze ti "mislim da sam pogresno obukao sorts"

pa ja bi se izvalio gore od Bernandesa. mislim da bih se toliko smejao da bih mu dozvolio da obrne strane bez kazne... epic jbt, ali epic

 

Sudija je poslednja osoba na stadionu koji sebi može dozvoliti taj luksuz kliberenja do suza...

ali da je smešno...urnebesno je... bemga zaluđenog.

Edited by Musky
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...