Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

Moram da napisem nesto jer bas dugo nisam sa toliko nervoze pratio neki sportski dogadjaj kao ovaj mec Djokovica. Mora sutra da dobije. To je najbitniji mec u njegovoj karijeri. Nikada nisam navijao za Djokovica sa tolikim zarom kao sto cu sutra. Jedino moze da izgubi ako se raspadne mentalno, valjda nece... Nemam pojma sta Vavrinka moze, ali mislim da ne moze bolje od Mareja...

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moram da napisem nesto jer bas dugo nisam sa toliko nervoze pratio neki sportski dogadjaj kao ovaj mec Djokovica. Mora sutra da dobije. To je najbitniji mec u njegovoj karijeri. Nikada nisam navijao za Djokovica sa tolikim zarom kao sto cu sutra. Jedino moze da izgubi ako se raspadne mentalno, valjda nece... Nemam pojma sta Vavrinka moze, ali mislim da ne moze bolje od Mareja...

 

Najbitniji mec Novakove karijere je vec odigran u finalu Vimbldona 2011. godine, mada i ovaj sutra jeste veoma bitan ali uglavnom bitan za brojke, trofejna dostignuca i teniske udzbenike. Ako dobije sutra takvih "najbitnijih" meceva cemo se tek nagledati, mozda najbitniji bude u finalu US Opena ove godine.

Link to comment

Najbitniji mec Novakove karijere je vec odigran u finalu Vimbldona 2011. godine, mada i ovaj sutra jeste veoma bitan ali uglavnom bitan za brojke, trofejna dostignuca i teniske udzbenike. Ako dobije sutra takvih "najbitnijih" meceva cemo se tek nagledati, mozda najbitniji bude u finalu US Opena ove godine.

 

Taj meč i ja čekam.

Link to comment

Pojavio se torent sa mečom, može se naći na torrentz.eu.

 

Ima tri dela, prvi je prva tri seta, drugi je 4. set do prekida i treći je ceo drugi dan meča.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Jel moze ovo da se splituje na onaj tenis topik ili na rafa vs roger? Nije za ovu temu rasprava, A šteta da se zagubi na topicu koji se koliko sutra gasi..

 

A topic Roger - Rafa može da se preimenuje u Legende tenisa ili tako nesto.

Link to comment

+1

Meni ovogodišnji Roland Garos, na kom su deklasirani i Federer i Nadal, kao da označava kraj jedne ere, čini mi se, jedinstvene u istoriji tenisa. 

Mene bash to nekako najvise brine - da se ne desi da Sten isprati™ Djokovica u istom tom 'kraj jedne ere" paketu...

Link to comment

Pa Sten u svakom slučaju nije nikakva nova era... i on je deo te ere koja se ispraća™. Novak može danas da izgubi, ma može od sad do kraja karijere da izgubi sve mečeve sa Stendmenom, ali "era" će i dalje biti njegova (+ R&R) a ne Stenova :D

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Link to comment

Ne budi blesav, cak i da ne uzme RG danas (a hoce), Nole ce uzeti jos bar 3-4 GSa, daleko je on jos od starog gvozdja.

Ja sam 2011te broja koliko mu treba™ do Federera - i nisam se ni zabrojao posteno. 

Link to comment

Jel moze ovo da se splituje na onaj tenis topik ili na rafa vs roger? Nije za ovu temu rasprava, A šteta da se zagubi na topicu koji se koliko sutra gasi..

 

A topic Roger - Rafa može da se preimenuje u Legende tenisa ili tako nesto.

 

 

splitovano...topik "teniske legende"

Link to comment

Nadam se da su braća u majčini Srbiji svojim telima blokirali aerodrom, kako Nikolu Teslu tako i onaj bajčetinski, i sprečili predsednika Nikolića da se ukrca na let za Pariz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...