Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izbacili raspored.. Mislim vreme :)

 

u 3 finale ako je bilo dileme.

 

Taman radim do 3 pa cu izbeci onu nervozu od zagrevanja, bacanja novcica i prvih gejmova

 

 

Inace sam hteo da zahvalim na izvestavanju meca protiv Mareja, kul vas je je citati posebno ovako kad se sve zavrsi dobro.. Nismo ni sami svesni koliko smo povlasceni..

Edited by mlatko
Link to comment

ko je ovaj sto komentarise na rts-u? vec je tokom americke himne, poceo da priziva boze pravde.

Edited by Takeshi
Link to comment

Steta je sto Serena nema koliko toliko ravnopravnu protivnicu(e) da gledamo vrhunski zenski tenis ovih godina. Privilegija je sto u muskom tenisu ima ovoliko velikih igraca u poslednjih 10 godina

Link to comment

Meni je odvratna fizicki i po nekim delovima ponasanja. Ali je majstorica tenisa, pa ne mogu da je ne gotivim. A ova Safarova je klasican psiho, kad vidim taj pogled uplasim se.

 

Meni su /mnogo/ bitniji ljudski kvaliteti, a najviše mrzim te šampione i šampionke prepune hvala, razumevanja, komplimenata za sve ostale, osim... Kad gube. Onda iznapušavaju sudijskoj liniju najbrutalnije, itd, itd. Jedan  od najvećih kvaliteta i ljudskih i igračkih mi je to dostojanstvo u porazu i teškim momentima, i ako si osvojila sve živo i mrtvo milion puta, budi čovek u tih par poraza godišnje... Ne za nju, za sve važi. Jedva čekam da vidim momenat danas kada je Novak priznao dobru Mareju, takve momente cenim iznad svega. Recimo ovaj Rosol, taj čovek podjebava sve živo i mrtvo™, iz meča u meč se ponaša kao ludak. Ne poredim Serenu sa njim, nego ne kontam taj sklop ljudi, jednostavno. Ne bih ga cenio ni 100 gs-ova da osvoji, mogu samo da poštujem to što je uradio, naravno, isto važi za Serenu, njeni rezultati su... Šta reći, zna se sve. 

 

 

U fulu podržavam, uz molbu da otkriješ koga sve smatraš igračicama na muškom turu [emoji2]

Imam i ja svoje favorit(kinj)e pa me zanima... [emoji12]

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

 

Heh, trebao sam reći igrač, to može da obuhvati obe sfere. Protiv nje navijam sa kime god da igra, ne znam da li ima takav na ATP turu.. .Možda Federer, ali ni približno u istoj meri...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...