Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ana je već na šestom :) A Serena ne folira, ona je jednostavno manje zainteresovana za tenis i teško se motiviše poslednjih godina. Pričala je više puta o tome. Ali budući da joj nema ravne ma svetu, teško je da ne igra i onda to izgleda ovako kako godinama izgleda. Veliki šampionka sa manjkom motiva, u najkraćem.

Edited by Timmy
Link to comment

ma gde bre nema motiva, pa pogledaj je kako urliče na terenu

 

njen motiv je da pretekne šteficu, poznato je to

 

ali zbilja preteruje, pa kao juče ju je muratoglu maltene odneo sa terena, 

stala na onim stepenicama, pa kao ne mož' da hoda, pa slošilo joj se, ma idi bre

Link to comment

Timy ako Safarova pobedi prestici če Anu pa če ona biti 6.mesto a Duda kakvo bre foliranje Serena je bila bolestna, ko da sebe gledam kad idem mrtav bolestan na posao.

Link to comment

Ma znam, salim se.. trenutno je Ana sesta, zato sam to napisao.

 

A mene ne čudi stav dela ljudi o Sereni, sama ga je godinama kreirala i sad joj se ne veruje i kad je bolesna.

Link to comment

pa dobro, ali da li ste vi videli taj njen izlazak kroz onu zgradu ?

 

pa kako bre ne moš' da hodaš a 5 min pre toga raspaljuše loptice 150 na sat ?

Link to comment

pa dobro, ali da li ste vi videli taj njen izlazak kroz onu zgradu ?

 

pa kako bre ne moš' da hodaš a 5 min pre toga raspaljuše loptice 150 na sat ?

Nisam gledao, ali mogu da zamislim. Izvučeš iz sebe 100% poslednje snage i onda se bukvalno ugasiš posle poslednjeg poena

Link to comment

Ona je bolesna kroz celu karijeru, ali bolesna u glavu. Nije joj dobro kao a udara lopticu k'o iz topa, jede govna. Najjace mi je sto na svakom mecu do nekog momenta bude jako smorena i igra odvratno lose a onda valjda resi kad ce da krene da melje, jer je tako u mogucnosti. Protiv Bacinski je to bilo na 0:1 i 2:3 u drugom setu, ova nije znala gde je levo. Nadam se da ce Lusi imati snage da je dobije.

Pa to isto radi i Novak jebemu mater. Kao ne moze da stoji na nogama, juce npr uzima medikal i onda dva gema praši sa krompirima. Sto je najgore Marej je najveci saker za te fore pa eto recepta za peti set ako zatreba.

Link to comment

Zar Novak ne kaze staneM, valjda kritikujuci sebe zbog loseg postavljanja? Ja sam tako pomislio juce, a sad mi se to potvrdilo

I ja tako razumeo. I juče i danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...