Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • duda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je zakidanje na servisima pomalo ocekivano, ali je ono mahanje ispred ociju, isto kao kada je novak njega dobijao u prvom setu, bilo cisto podjebavanje. nema sanse da je imao odjednom iste simptome i da ih bas na isti nacin pokazuje. doduse, i novak je onim presvlacenjem nakon endijevog dobijenog seta isto malo povukao u tom ratu™.

Link to comment

jao jeste, baš sam se pitala što sad endi maše, maltene odmah posle novaka

 

muž i ja smo to protumačili da kao pokazuju da ne vide dobro

 

radije bih u to da verujem, nego da su njihovi odnosi otišli na tako lošu stranu

Link to comment

jao jeste, baš sam se pitala što sad endi maše, maltene odmah posle novaka

 

muž i ja smo to protumačili da kao pokazuju da ne vide dobro

 

radije bih u to da verujem, nego da su njihovi odnosi otišli na tako lošu stranu

 

i to je moguce, ali je dosta cudno izgledalo, jer se za razliku od novaka koji se i na usporenim snimcima cesto becio, ovaj nije zalio na slicne probleme.

i ne verujem da se bas sad mrze, ali verovatno je nezgodno kada visemesecni trud dolazi na test.

Link to comment

ma da , ali ja nikako ne verujem da je on mahao jer se kao nešto rugao novaku, pa to bi bilo baš skroz klinački

a mari sada oženjen čovek  :D

Link to comment

Šta kažu kladionice?

 

 

Meni se učinilo da je superzvizor pitao obojicu da li da prekinu meč, da Marej nije hteo, ali da Novak jeste i da je zato prekinuto.

Link to comment

ma da , ali ja nikako ne verujem da je on mahao jer se kao nešto rugao novaku, pa to bi bilo baš skroz klinački

a mari sada oženjen čovek  :D

 

Klinački (i jako bezobrazno) je bilo ono brecanje na servisu. To je namerno radio, a u jednom trenutku je 

kamera zumirala kako se smeje, u fazonu jbt. pa ovo mi prolazi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...