Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

Novak nikad nije izgubio od Mareja posle 1:0 u setovima. 

 

Ako izgubi posle 2:0 u polufinalu RG... Ja ću se oporavljati dugo, a ne on.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Interesantno ali Mari je uspeo da iznervira Novaka onim stalnim cimanjem kod servisa, ne pamtim da sam takvo bezobrazno provociranje do sada video u tenisu a da nije u pitanju blesavi Fonjini. Svakako ne na ovom niovu tenisa.

pa sto se iznervirao? moze i 1000 puta da baci lopticu, sta to ima Novaka da nervira?

plus, jel primetio jos neko da je bilo vetra? nekoliko puta je bas odneo lopticu. garant je Murray i to smislio da iznervira Novaka...

 

bolji je Novak. bolje je igrao i zavrsice on ovo danas. nadam se u cetvrtom, mada i da udje u peti, Novak ce ga isamarati u petom

Link to comment

baš oko 1 sam na putu, pa sve tamo do 8 uveče neću biti u prilici da se približim tv-u

to me sam bog štedi izgleda  :D

 

pišite rez, pogledaću na tapatok tu i tamo

Link to comment

istina da je djoko iznervirao pirgavog nekim fejk medikalom? vidim piše pošten engleski svet po internetima.

 

jadna lusi, mora da se prejebava nekakvim dublovima na dan kad igra meč karijere. istini za volju, odradi li to kako treba, biće nagrađena sa dodatnih 225.000 nemačkih evra. posle je ionako zakucana na 900.000 :( osim ako serena nije dobila tuberkulozu i nadljudskim naporom će izaći da se preznoji do trećeg seta.

Link to comment

istina da je djoko iznervirao pirgavog nekim fejk medikalom? vidim piše pošten engleski svet po internetima.

 

a jel'

znači uzimao mto pre početka meča?

zanimljivo

Link to comment

bila je dosta bolesna i prošli put, izgubila prvi set, izgledala loše i onda treći razvalila. bolesnim ljudima pri takvim naporima obično bude sve gore, ne dođu do đevreka u trećem setu.

Link to comment

Ona je bolesna kroz celu karijeru, ali bolesna u glavu. Nije joj dobro kao a udara lopticu k'o iz topa, jede govna. Najjace mi je sto na svakom mecu do nekog momenta bude jako smorena i igra odvratno lose a onda valjda resi kad ce da krene da melje, jer je tako u mogucnosti. Protiv Bacinski je to bilo na 0:1 i 2:3 u drugom setu, ova nije znala gde je levo. Nadam se da ce Lusi imati snage da je dobije.

Edited by Zli Gli
Link to comment

stvarno je patetično to njeno proseravanje. kao pašću mrtva sad i onda se rezurektuje u mean motherfuckerku. okej vareva...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...