Jump to content
IGNORED

Fantasy biciklijada


Recommended Posts

i još jedna stvar: ovo da podešavam pravila kako bih pobedio smatram duboko uvredljivom optužbom. šta ja koji đavo imam od toga? napravio sam igru i cimam se oko nje godinama, misliš da mi je stalo do pobede? uvek i jedino mi je bilo do igranja sa ljudima koji prate biciklizam i do toga da nam svima bude zanimljivije da pratimo trke. ako ti ne možeš da zamisliš da mi je to motivacija, to je stvarno tvoj problem. ogadi mi najdražu stvar na forumu u pičku materinu.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    216

  • Garnirung

    160

  • zoki

    145

  • Timmy

    117

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je ovo, neka zona sumraka?

Ne verujem sta citam ovde, Malkin je lepo napisao da iskoristimo Vueltu da probamo modifikovano bodovanje i da vidimo kako ce se pokazati i isto je rekao da ce sabirati po starom i uporediti kada bude imao vremena.

Ne verujem da mu je cilj da nas sve zajebe (citavih devetoricu) i sebe dovede u neku prednost.

Cetvrto mesto Malkina na TTT je meni super, ionako je glupa etapa, cuj vozis se po plazi, pa sto ne pokusati sa nekim iznenadjenjem, ali zato jedini uzeti Frooma od svih i doneti poene, e to je majstorija,  ali zasluzio je Malkin, koliko nema srece u Premier fantasy, ovde se pomalo vraca

Link to comment

Posrbice, nemoj tako, ovo je zajebancija, nećemo valjda ovde da se svađamo... Naći ćemo najbolje rešenje, zato sad i gađamo Vueltu pa od sledeće sezone svi lepo zajedno (podvlačim zajedno) da igramo sezonski...

Link to comment

Daj jebote koji vam je kurac. Ti Posrbice ne seri i nastavi da igras. Ti malkine malo vise uvazavaj tudje sugestije.. Ljudi, ovo je odlicna zanimacija, nemojte je sebi, a i nama ostalima kvariti...  Ajd sad da zamolimo modove da pobrisu ovo i da nastavimo gde smo stali :)

 
Posrbice, obecavam da cu ga koliko sutra prestici i da nece vise biti prvi :D
Link to comment

Da se malkin ne bi osećao zagađenim, napuštam fantasy.

 

I ne možeš da napustiš fantasy, možeš samo pogađalicu :lolol: Ne znaš ni šta napuštaš... :D

Link to comment

Da se malkin ne bi osećao zagađenim, napuštam fantasy.

:lolol:

divno što ti je stalo do mojih osećanja, baš se vidi da si se zato odlučio na taj čin. ako ti je tako stalo do toga kako se ja osećam mogao bi da se izviniš za laži i neosnovane optužbe pa da nastavimo da igramo.

 

bilo kako bilo, nemoj samo posle da bude da sam te ja oterao kako bih pobedio ili tako nešto. 

Link to comment

kako hoćeš, tebi na čast. ako misliš da znaš šta je meni u glavi i ubeđen si da nameštam pravila kako bih pobedio, svaka čast, drži se ti svojih reči. ali brate očigledno je da lažeš da ništa od tvojih predloga nije prihvaćeno. predložio si ovo i uvedeno je naredne godine:

 

2. Zvanična PPP Tour de France pogađalicaPravila1. Za svaku etapu se biraju tri vozača. Redosled nije bitan.2. Na osnovu rezultata etape se dodeljuju poeni: za pobednika etape 6, za drugog 3, za trećeg 1.3. Na osnovu broja prognoza u kojima se javljaju biciklisti koji su se našli na etapnom podijumu dodeljuju se bonusi: 20 poena za pobednika, 10 za drugog, 6 za trećeg; svaki bonus se ravnopravno deli onima koji su u svoju prognozu uvrstili biciklistu koji je osvojio bonus.4. Važe se samo one prognoze koje se na ovom topiku postave do vremena zvaničnog starta etape. (ovo dopušta mogućnost da se glasa i danima unapred; jedino je bitno da se jasno naznači etapa za koju se ostavlja prognoza)5. Pobednik je, naravno, onaj ko osvoji najviše poena. Ne znam da li nešto možemo da uradimo po pitanju nagrada, ideje i predlozi su dobrodošli. Prognoze stavljajte u zasebne postove kako bi bile vidljivije, i u ovoj formi (obavezno navesti etapu!):7. etapaJurgen van den BroeckVincenzo NibaliMichele ScarponiAko pretpostavimo da je Skarponi bio prvi na sedmoj etapi i da ga je u prognozu ubacilo troje ljudi, svako od njih bi dobio 6+20/3, tj. 12.67 poena.Odmah da napomenem da ću tokom prve tri-četiri etape imati vrlo ograničan i sporadičan pristup internetu. Bilo bi kul ako bi neko preuzeo računanje dok se ne vratim ljudski u sedlo. A može i da se čeka pa da saberem nekoliko etapa odjednom.Posrbice, daj predlog pravila za pogađanje žute, zelene, bele i tačkaste majice. Ja to ne bih budžio u etapnu igru, nego posebno. Mada možemo na kraju da saberemo rezultate obe igre... šta znam, otvoren sam za sve opcije.

 

 

Ja sam da se na kraju čisto dopišu poeni, ali ti si šef, ti biraš. Isti bi bio sistem kao i za normalne etape. Daju se po tri predloga, redosled nebitan, dobija se neki osnovni broj poena i dodaje se deo od količnika gde je imenilac broj ljudi koji su pogodili.Žuta:Prvo mesto - 25Drugo mesto - 15Treće mesto - 10Bonus koji se deli je 100 za prvo, 60 za drugo i 30 za trećegZelena:Prvo mesto - 20Drugo mesto - 13Treće mesto - 8Bonus koji se deli je 75 za prvo, 50 za drugo i 25 za trećegTačkasta:Prvo mesto - 20Drugo mesto - 13Treće mesto - 8Bonus koji se deli je 75 za prvo, 50 za drugo i 25 za trećegBela:Prvo mesto - 15Drugo mesto - 8Treće mesto - 5Bonus koji se deli je 60 za prvo, 30 za drugo i 15 za trećegŽuti broj (najbolji tim):Prvo mesto - 10Drugo mesto - 6Treće mesto - 3Bonus koji se deli je 50 za prvi, 25 za drugi i 10 za trećiNajborbeniji vozač (dodeljuju se poeni svakome ko ga pogodi, bez bonusa) - 10----Prve tri četiri ću ja da pokrijem, ali posle bi mogao neko drugi, nisam siguran da ću biti u mogućnosti. Promeni broj poena za ukupni plasman, ako želiš, podložno je promeni.

 

 

OK, dobro zvuči. Jedino što ja ne bih sabirao sa etapnom igrom--ne bi bilo fer prema nekome ko, recimo, otkrije topik nakon početka Tura i hoće da se uključi, ne bi imao šanse protiv onih koji dobiju po 50-60 poena pogađajući majice.

 

a evo sad je na Vuelti smo uveli i zajedno sa etapnim pogađanjem. tvoj predlog.

 

dakle, da, lažeš, i znaš da lažeš:

 

Mada je meni simptomatično, šta god sam predložio do sada nije prihvaćeno.

 

i 2014. i 2015. sam kasno stigao da postavim topik i realno nije bilo vremena da se uhodavamo sa iz korena izmenjenom igrom u uslovima u kojima ne znamo da li će svi koji žele da igraju stići na vreme da prognoziraju pre početka trke. prvi put kad smo imali vremena, sad kad eksperimentišemo i gledamo kako šta šljaka, apsolutno ništa nisam imao protiv toga da isprobamo.

 

radi ti kako hoćeš i misli šta hoćeš, samo nemoj tim teatralnim odustajanjem pod lažnim izgovorima od sebe da praviš nekakvu žrtvu. ti si jedini sve ovo shvatio kao nešto više i ozbiljnije od obične dokone, neobavezne zajebancije.

Link to comment

Na poslu i na telefonu sam, možda bude išlo malo sporije kopiranje, editovaću jednu po jednu prognozu

 

Timmy

 

Sagan ©

Degenkolb

Bouhani

D. Van Popel

Barbero

 

Delija67

 

Degenkolb ©

Sagan

Bouhanni

Sbaragli

Reza

 

malkin

 

Sagan ©

Degenkolb

Bouhanni

Ewan

Boeckmans

 

sekretar

 

Peter Sagan

John Degenkolb ©

Nacer Bouhanni

Caleb Ewan

Danny Van Poppel

 

Garnirung

 

Bouhanni ©

Sagan

Richeze

Barbero

Degenkolb

 

zoki

 

Sagan

Degenkolb ©

Barbero

Danny van Poppel

Bouhanni

 

 

Nemanja Posrbica

 

abandoned the race

 

 

 

Ne mogu bold preko TT-a, izvinjavam se..

 

Edit još jedan: šefe, šalji ako si u mogućnosti

Edited by zoki
Link to comment

Poslao je šef još odavno, sve je regularno, postaviću uskoro

 

Edit: evo pm da vidite vreme

 

ukurac, zaboravih, nadam se da nije kasno

 

Danny Van Poppel ©

Reynes

Boeckmans

Drucker

Sagan

Edited by zoki
Link to comment

5. etapa :

 

1. Caleb Ewan (AUS)    Orica GreenEdge              12 + 60/2 = 42

2. John Degenkolb (GER)  Team Giant                 10 + 50/6 = 18.33

3. Peter Sagan  (SVK)   Tinkoff Saxo                      8 + 40/7 =  13.71

4. Jean-Pierre Drucker  (LUX)  BMC Racing          7 + 35/1 =  42

5. Jose Joaquin Rojas (ESP)  Movistar Team

6. Kristian Sbaragli (ITA)  MTN - Qhubeka              5 + 18/1 = 23

7. Domenico Pozzovivo (ITA)  AG2R La Mondiale

8. Daniel Moreno  (ESP)  Team Katusha

9. Tosh Van der Sande (BEL)  Lotto Soudal

10. Nikolas Maes (BEL)  Etixx - Quick Step

 

Etapni plasman :

 

1. sekretar                    92.37

2. malkin                       87.75

3. Delija67                    73.37

4. gervasius twinkleminkleson   55.71

5. zoki                           50.37

6. Timmy                       45.75

7. Garnirung                  32.04

7. San Epifanio              32.04

 

Generlni plasman posle 5. etape:

 

1. malkin                        362.81

2. sekretar                     324.03

3. Timmy                        306.98

4. Delija67                      280.56

5. zoki                             248.36

6. gervasius twinkleminkelson    239.13

7. Garnirung                   234.49

8. San Epifanio               176.25

 

Nekoliko super bockanja i premium poena :)

Moraću malo da smanjim sa količinom nightcap-a i zasučem rukave, sreća te Epifanio nema wifi na plaži :blush: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...