Jump to content
IGNORED

Fantasy biciklijada


Recommended Posts

aha, visinske pripreme pred Vueltu, iskusno :fantom:

 

mislim da smo sve pokrili ako Posrbica ostaje pri tome da bi sabirao. ali primljeno je k znanju da si volontirao, lako ćemo da ti nabacimo obaveze kad neko od nas posustane.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    216

  • Garnirung

    160

  • zoki

    145

  • Timmy

    117

Top Posters In This Topic

Posted Images

PM - zoki

profili - malkin

računanje - Posrbica

 

Ko želi da pomogne u nekom poslu, neka dopiše ime pored onoga što bi voleo da radi. Tako je najjednostavnije.

Link to comment

Mogu ja da ulecem sa racunanjem. To volem :D Samo da prvo saznam sta se i kako racuna :)

 
Sastavio sam tim i usao u ligu. Al mi fali bodova :( Molim za savete koga uzeti od onih od 4 boda. Eventualno i 6. Zahvalan :D
 
Link to comment

aha, visinske pripreme pred Vueltu, iskusno :fantom:

 

mislim da smo sve pokrili ako Posrbica ostaje pri tome da bi sabirao. ali primljeno je k znanju da si volontirao, lako ćemo da ti nabacimo obaveze kad neko od nas posustane.

 

Zamalo da izgazimo nekog srndaća na planini, toliko zajebana je bila kadenca.... na Fabiji

 

 

 

PM - zoki

profili - malkin

računanje - Posrbica

 

Ko želi da pomogne u nekom poslu, neka dopiše ime pored onoga što bi voleo da radi. Tako je najjednostavnije.

 

Ok, ja ću se voditi time da kome god zatreba asistencija, biću pri ruci.

Link to comment

okej, ovako nekako ćemo:

 

do početka prve etape se  zokiju na pm šalju prognoze za konačan plasman u (1) generalnom plasmanu, (2) takmičenju za zelenu majicu (tj. poeni), (3) takmičenju mladih vozača, i (4) takmičenju za tačkastu majicu. svaka od ovih prognoza treba da ima 5 biciklista, a poeni se, kad se Vuelta završi, računaju prema ovom bodovanju:

 

1. 25 (60)

2. 18 (45)

3. 15 (35)

4. 12 (27)

5. 10 (20)

6. 8 (15)

7. 6 (12)

8. 4 (9)

9. 2 (6)

10. 1 (3)

 

svakodnevno pogađamo etapni poredak: 5 biciklista, 1 od njih kapiten (dupliraju mu se poeni), prema ovom bodovanju:

 

1. 12 (60)

2. 10 (50)

3. 8 (40)

4. 7 (35)

5. 6 (30)

6. 5 (18)

7. 4  (12)

8. 3  (9)

9. 2  (6)

10. 1 (3)

 

na kraju se sabere učinak u pogađanju po etapama sa učinkom u pogađanju četiri plasmana za majice i dobijemo pobednika.

 

(nisam preskočio nego sam namerno izbacio dupliranje poena u generalnim plasmanima. glavni razlog: trka traje tri nedelje i ne znamo da li će iko od naše petorice, a posebno kapiten, potrajati duže od dve-tri etape. kao i sve drugo, i ovo je otvoreno za reviziju.)

Link to comment

Ako je ostalo nesto od posla, racunajte na mene,

i ja bih izbacio kombinovani plasman, i da gadjamo ova 3, generalni, planinski i sprinterski, u svakom slucaju odluci Malkine da znamo koja su pravila definitivno za ovo do pocetka

Link to comment

Slazem se za plasmane. 

 

Ako ima jos sta da se radi, ili ako treba da se uleti [prije svega za profile i to, ako moze, preskocio bi racunanje je je vjerovatnoca da bih nesto zajebao poprilicna :D ]

Link to comment

dakle, do subotnjeg starta trke šaljite zokiju:

 

1. prognozu sa 5 biciklista za generalni plasman trke (prvih 10 dobijaju poene; isto važi za sve ostale prognoze)

2. prognozu sa 5 biciklista za osvajača zelene majice (sprinteri; poeni)

3. prognozu sa 5 biciklista za osvajača tačkaste majice

4. etapnu prognozu sa 5 timova, od kojih je jedan izdvojen kao kapiten (duplo se računaju poeni), za prvu etapu trke (timski hronometar).

 

od nedelje produžujemo standardno samo sa etapnim prognozama, tj. 5 biciklista, 1 kapiten.

 

večeras ili najkasnije sutra ću da okačim podatke o prve dve etape, profile, startna vremena i sl.

trudiću se i da objavljujem ovde ko je napustio trku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...