Jump to content
IGNORED

Crvena Zvezda - Cedevita, Finale ABA lige


radisa

  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

I ja sam ubeđen da dobijamo, iako je argumentacija kilava. Markus i Jović su kriminalni, Cirbes je naročito bitan protiv Cedevite, a ovaj Blažičev WTf od sezone više niko ni ne komentariše. Mora Markus da se digne, Kalina će svakako da odigra večeras zverski, a verujem i da će Boban da se prilagodi.

 

Dujan da gleda od Repeše i uči...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    89

  • MiddleClass

    43

  • ljakse

    42

  • Timmi

    33

I ja sam ubeđen da dobijamo, iako je argumentacija kilava. Markus i Jović su kriminalni, Cirbes je naročito bitan protiv Cedevite, a ovaj Blažičev WTf od sezone više niko ni ne komentariše. Mora Markus da se digne, Kalina će svakako da odigra večeras zverski, a verujem i da će Boban da se prilagodi.

 

Dujan da gleda od Repeše i uči...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

još kad bi dujan imao 10 igrača u rotaciji...

 

poređenje je beskrajno besmisleno. partizan niti je imao luksuz zvani 2 jaka, i fizički i igrački, igrača na poziciji 5, niti je imao 3 igrača koja je mogao da rotira na poziciji 4, niti je imao plejmejkere koji su atletski superiorni u odnosu na zvezdine. totalno neuporediva situacija.

Link to comment

Odnosilo se na odbranu od Bobana i itekako je uporedivo.

 

A ko je to atletski superioran u odnosu na Jovića, molim te?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Odnosilo se na odbranu od Bobana i itekako je uporedivo.

 

A ko je to atletski superioran u odnosu na Jovića, molim te?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

potpuno je neuporedivo. repeša može na bobanu da rotira dva jaka igrača i to sve vreme i radi. plus što se u u ovoj seriji boban neuporedivo više troši, jer nema cirbesa da ga odmeni.

 

i ukić i gordić se fizički superiorni u odnosu na vilijamsa.

Link to comment

Inače se slažem da Markus može da ulazi sa klupe. Retko kad je i inače on dobro otvarao.

 

Mada Zvezda je u poslednje vreme ključne razlike pravila kad Dženkins uđe i promeni ritam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Dujan je izvukao maksimum iz ekipe po meni.

 

I ja bih više ladio Markusa, izgleda da ga to motiviše da pokaže ko je glavni igrač. A sinoć bih ga iz principa klupirao u prvom minutu i pred kamerama mu se najebo keve u maniru old school trenera posle one prve odbrane.

 

Nadam se da će amerima sledeće godine da daju bonus za osvajanje lige, a ne za plasman u finale. Ili bar da raspodele i na jedno i na drugo. Da im od starta bude jasno da su trofeji ipak najbitniji. Mada po izjavi Radonjića posle polufinalne serije bi se reklo da ni ljudima u klubu to nije jasno.

Link to comment

Jebi ga, imaju valjda dovoljno u glavi da bi shvatili da im titula donosi između ostalog i zaradu. Treba im obesiti transparent 'Nije sve u bonusu'.

 

Dujan je onakvim držanjem Bobana omogućio Zvezdi da igra najbolji pozicioni napad od početka sezone. Mislim na zonu i udvajanja bez izuzetka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Šta znam, mnogo su tanki na petici pa mislim da bi rezultat na kraju bio isti ili lošiji da ga nisu udvajali. Al si sigurno upravu da bi napad bio ružniji za gledanje, Miša Lakić style.

Link to comment

ja se i dalje jezim od bobijevog zidanja. bobi treba da zauzme duboku  poziciju u reketu kroz timske kretnje i akcije i dobije pravovremen pas. tako je nezaustavljiv.

 

radonja bi danas mogao da krene s dangubicem na tri kako bi povecao agresivnost spolja i imao kasnije bolju rotaciju na cetvorci nego da kalinic i mitrovic igraju citavu prvu cetvrtinu. uz to je dangubic juce bio jedan od rijetkih koji je pokazivao znake zivota.

 

brine to sto nema dovoljno vremena da se naprave neka prilagodjavanja. simptomaticno je da je u sve tri serije trecu utakmicu (u prve dvije i cetvrtu) dobijala ekipa koja je prethodno izgubila i imala tri dana da pauze nakon toga.

Link to comment

Danguba na dva i tri, 25+ minuta, Jaku ne bih vise zeleo da gledam. Koliko god Kalina tesko cuvao Tomasa, toliko ni Tomas ne moze njega pod kosem, valja ga tu napasti. I ovo za zonu mi je nejasno sto nijednom nismo probali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...