Jump to content
IGNORED

Crvena Zvezda - Cedevita, Finale ABA lige


radisa

  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma dajte, treba biti bezobrazan (u rangu ne manjem od 1/5 Vujoševića), pa posle ovakve utakmice pričati o sudijama. Ni reči o tome koliko je cela ekipa (sa njim na čelu) bila kriminalna.

Link to comment
  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    89

  • MiddleClass

    43

  • ljakse

    42

  • Timmi

    33

Zanimljivo koliko smislenije zvuče pitanja na KZŠ u Zagrebu nego u Beogradu. Ovi se čak udostoje da nešto pitaju i igrače...

 

Šokantno, zaista. :D

Link to comment

Ma dajte, treba biti bezobrazan (u rangu ne manjem od 1/5 Vujoševića), pa posle ovakve utakmice pričati o sudijama. Ni reči o tome koliko je cela ekipa (sa njim na čelu) bila kriminalna.

 

OK, nisam video konferenciju za stampu, samo sam komentarisao ono sto si napisao. Videlo se i na utakmici da je Radonjic gadno ispizdeo kod onog faula Gordica, mislim da je i izveo Bobija odmah posle toga. I to se drao da napravi izmenu da se cuo preko Kovacica u prenosu.

Link to comment

Zanimljivo koliko smislenije zvuče pitanja na KZŠ u Zagrebu nego u Beogradu. Ovi se čak udostoje da nešto pitaju i igrače...

ja sam se ukljucio na kraju i cuo samo repesine odgovore. cak imaju neka pitanja o kosarci! ej, o kosarci!

Edited by Timmi
Link to comment
Na pitanje da li misli da se pregrubo igralo na Marjanoviću, Radonjić je odgovorio: 

 

“Ne mislim, video sam svojim očima. Nadam se samo da ćemo imati odnos sudija kao što je Cedevita imala u Beogradu. Nadam se i očekujem“.

 

Link to comment

Ma čudni ljudi, ti Hrvati. Ja sam mislio da je svugde u Evropi praksa da samo poturiš mmikrofon treneru pod nos i čekaš da ti iskenja neku sočnu kontroverzu za naslov...

Link to comment

Cedevita je igrala agresivnu odbranu i imala blago domacinsko sudjenje na pocetku, ali da nije bilo sudija i gomile polu-poklonjenih faulova bilo bi dvocifrena razlika vec na poluvremenu. Zvezda je sutirala 20 bacanja u prvom poluvremenu.

Link to comment

 

Na pitanje da li misli da se pregrubo igralo na Marjanoviću, Radonjić je odgovorio: 

 

“Ne mislim, video sam svojim očima. Nadam se samo da ćemo imati odnos sudija kao što je Cedevita imala u Beogradu. Nadam se i očekujem“.

 

 

 

Bob iz Vujoševića prešao u Radonjića...

 

twinpeaks2.jpg

Link to comment

Radonja mora da se prilagodi napadački. Smanjiti broj akcija za Bobija, kako zna i ume. Em što ga sjajno drže, dupliraju tačno kad treba i od igrača od koga treba, em time što je aktivan u bukvalno svakom napadu, Bobi se dodatno troši. Protok lopte mora biti mnogo bolji.Takođe, moglo bi se probati sa nekom plićom zonom, naročito kad je Barać na parketu, jer Bobi u ovom fizičkom stanju ne može adekvatno da ga čuva u 2 na 2 sa Ukićem.

 

Ako će nešto dobro proizaći iz ovoga (nadam se), to je onda zaključak da se u sledeću sezonu mora ući sa jednim igračem više ispod koša. Imali smo ludu sreću da su Bobi i Zirbes odigrali sve utakmice  sezoni do sada, da je jedan od njih bio povređen neko duže vreme, u opasnom bi problemu bili.

 

Ne znam šta je Radonja hteo sa sinoćnom KZŠ. Nadam se da je samo trenutno pomračenje.

Link to comment

doduše, čini mi se da smo u prvoj četvrtini dobro rešavali udvajanja na njemu, brzo je išla lopta, ostajao je naš igrač nekoliko puta sam na šutu.

Link to comment

Radonja mora da se prilagodi napadački. Smanjiti broj akcija za Bobija, kako zna i ume. Em što ga sjajno drže, dupliraju tačno kad treba i od igrača od koga treba, em time što je aktivan u bukvalno svakom napadu, Bobi se dodatno troši. Protok lopte mora biti mnogo bolji.Takođe, moglo bi se probati sa nekom plićom zonom, naročito kad je Barać na parketu, jer Bobi u ovom fizičkom stanju ne može adekvatno da ga čuva u 2 na 2 sa Ukićem.

 

Ako će nešto dobro proizaći iz ovoga (nadam se), to je onda zaključak da se u sledeću sezonu mora ući sa jednim igračem više ispod koša. Imali smo ludu sreću da su Bobi i Zirbes odigrali sve utakmice  sezoni do sada, da je jedan od njih bio povređen neko duže vreme, u opasnom bi problemu bili.

 

Ne znam šta je Radonja hteo sa sinoćnom KZŠ. Nadam se da je samo trenutno pomračenje.

 

Ovo za jos jednog visokog sam pisao jos pre neki dan.Neviđeno kockanje ove sezone. Tejara je lost in space, na jednu dobru, odigra 5 besmislenih utakmica ili uopste ne igra. A pride peticu bi mozda mogao da igra u KLS, ne moze da prdne protiv Cedevitinih visokih.

Ra se uskurčio dosta posle 1/2, i u drugoj u Bgd je nesto kenjao sudijama i zapisnickom stolu. Ma, ceo tim deluje izduvano a nervozno, mislim da jedva cekaju da se zavrsi finale.

Nisam uopste optimista za veceras,mnogo loše izgledamo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...