Jump to content
IGNORED

Crvena Zvezda - Cedevita, Finale ABA lige


radisa

  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    89

  • MiddleClass

    43

  • ljakse

    42

  • Timmi

    33

Osim ovih navijaca sve ostalo nije bilo ni za kurac. Sramotno izdanje, sramotno ponasanje, Sve mi je bilo jasno kad Markus ljut sto nije dobio faul komotno ostavlja coveka samog da nam pukne trojku na pocetku utakmice.

Link to comment

Cedevita džentlmenski na kraju. Mogli su da odu i na 30.

 

Nisam siguran, deluju mi prilično lipsalo.

 

Što se nas tiče, Kalina i Markus nisu ni došli na tekmu, Jović, Jaka i Ljudina na IQ rezervi, Tejić na letovanju, nije moglo bolje.

Link to comment

Osim ovih navijaca sve ostalo nije bilo ni za kurac. Sramotno izdanje, sramotno ponasanje, Sve mi je bilo jasno kad Markus ljut sto nije dobio faul komotno ostavlja coveka samog da nam pukne trojku na pocetku utakmice.

 

Da, to je bio dobar indikator šta nas čeka. Nastavio je Kalinić sa kenjanjem sudijama, Luka sa konstantnim prikenjavanjem svima (ne baš svima, poseban pik ima na Blažiča) i Tejara koji cele sezone izgleda kao da je u večitom konfliktu sa pojedinim delovima svoga tela (i što je još tužnije, ne deluje da u tom konfliktu ima nade za njega). Sve u svemu, kriminalan pristup.

Link to comment

Da, to je bio dobar indikator šta nas čeka. Nastavio je Kalinić sa kenjanjem sudijama, Luka sa konstantnim prikenjavanjem svima (ne baš svima, poseban pik ima na Blažiča) i Tejara koji cele sezone izgleda kao da je u večitom konfliktu sa pojedinim delovima svoga tela (i što je još tužnije, ne deluje da u tom konfliktu ima nade za njega). Sve u svemu, kriminalan pristup.

 

Da nije Radonjic onoliko pizdeo tacno bih svasta pomislio kad je ova utakmica u pitanju. Ove godine nikad nismo bili ovoliko losi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...