Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raidersi kidaju Bronkose u drugom poluvremenu. I onda najretardiranija odluka ikada - posle TD i 15-12 idu na 2pt umesto da sutem odu na +4 :blink:

sta li si ti gledao ;)

 

long snapper im se sjebao prilikom uzimanja fumblea, a TD je usledio oma posle, dok je bio u svlacionici na pregledu... zato su isli na 2 

 

inace, kako je Khalil Mack jebao OL Broncosa, ono je bilo ruzno. sto rece pokvareni navijac Caroline, nicpor a ne NFL tekma

Link to comment

sta li si ti gledao ;)

 

long snapper im se sjebao prilikom uzimanja fumblea, a TD je usledio oma posle, dok je bio u svlacionici na pregledu... zato su isli na 2 

 

inace, kako je Khalil Mack jebao OL Broncosa, ono je bilo ruzno. sto rece pokvareni navijac Caroline, nicpor a ne NFL tekma

 

jbg, to je hendikep kad se gleda na sk. ona dvojica što prenose nisu imali pojma šta se dešava. ja na netu pogledao i video da je Condo bio na pregledu pa mi bilo jasno

Edited by Mercuzzio
Link to comment

jbg, to je hendikep kad se gleda na sk. ona dvojica što prenose nisu imali pojma šta se dešava. ja na netu pogledao i video da je Condo bio na pregledu pa mi bilo jasno

 

Taj rad. Nigde info za LS. Gledam i ne verujem da JDR ide na 2pt... mada mi je malo neverovatno da niko u timu nije sposoban izvesti long snap za slucaj da se prvi povredi.

Link to comment

Edit: @Ducca,uleteste ostali...

 

Da jebote, koliko je njih u sastavu, 44? Da niko ne može da uleti u ovakvim situacijama je stvarno glupo za taj nivo sporta

Edited by Timmy
Link to comment

Znači, def najveci trenerski magovi sede u Majamiju; posto je postigao 2 TD u 1/2, Miller dobija priliku da trči recimo 3 puta u 2/2. :0.6:

 

tanehill je dosta menjao akcije, pošto su giantsi punili box. tako da je imao puno 1-1 landry vs wade, što je verovatno bio deo gameplana gde se menja akcija.

Link to comment

Može da uleti, ali timovi su i inače dosta blizu odluke da se ide na 2 pts jer extra poen više nije 99.9% garantovan (Jaguarsi promaše svake nedelje po 1 ili 2), a sa improvizovanim long snaperom, računica je jasna.

Link to comment

tanehill je dosta menjao akcije, pošto su giantsi punili box. tako da je imao puno 1-1 landry vs wade, što je verovatno bio deo gameplana gde se menja akcija.

 

ma smešno, Miller ih/vas je unistio u 1/2 i u drugom ga nema!? A i inače, nije ovo prvi put da tako nesto rade... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...