Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je gledao samo kraj, propustio je da vidi:

- mucenog Ostina koji je, osim jednog dobrog dodavanja od 20-ak jardi, za pola cetvrtine uspeo da: krene da izlazi sa terena na cetvrti daun i dva minuta do kraja, proklizao kad je mogao i morao da izadje van terena i gledao kao tele izgubivsi petnaestak sekundi gde nit je trazio tajmaut niti poceo napad (na kraju im je tacno falilo desetsk jardi za FG)

- Sauba koji je bacio dve presecene lopte (jer jedna je malo!), od cega drugu za FG Klivlenda, a imao je u cetvrtoj cetvrtini i jedno svog manje poznatog kolege dostojno trcanje, kad je ostao kratak za vazan prvi daun, jer se okrenuo na pogresnu stranu

- skupocenu odbranu Klivlenda, koja pod komandom famoznog defanzivnog koordinatora nije u stanju da brani dodavanje, da brani trcanje, da procita koji napad, a ni da obori protivnika kad i procita (njih petorica nasrnu na nasumicnog Gavrana, ali avaj, ode ovaj jos 5+ jardi); cist bonus je sto im kvoterbeka toliko prebiju da mu slome kljucnu kost (prvo sam mislio da je sisa pobegla na, izgledalo je naivnom gledaocu, najvazniji treci daun u mecu)

- glavnog trenera domace ekipe

 

Da ne bese ovih dogadjanja u zadnjem napadu, hajlajt meca bi bila koska koju je Ostin uvalio jednom od hvataca na pet metara od sebe, a ovaj, car, umesto da spasi jarde i sekunde koji se spasti mogu, odluci da umesto u aut pobegne ka sredini i unazad dok ga ne nasutiraju rezervni defanzivci Baltimora.

 

Da Uini prati NFL, navijao bi za Klivlend.

Edited by Malvo
Link to comment

Ne znam to, al me podseti na prvi mec sa pravim dresovima u Srbiji. Reprezentacije Srbija - Slovenija, razbili ih nasi 40-50 razlike na Obilicu. Ima 10tak godina od tada... I moje prvo gledanje utakmice americkog fudbala :)

Link to comment

Zar se nose NFL dresovi po Beogradu?

 

Pitam, zaista ne znam. U Americi je obicaj da se nose na dan utakmice, retko ko nosi ostalim danima. Dobro, straight outta Compton ekipa u Oakland Raiders dresovima nosi to svaki dan, to im je radna uniforma.  

Link to comment

Da ne zna neko da li imaju u BG negde da se kupe NFL dresovi?

 

Ako nema koliko ce me kostati porez i carina ako narucim dres iz NFL store.europe

 

Oko 35% ćeš platiti cerinu i pdv

Ne znam to, al me podseti na prvi mec sa pravim dresovima u Srbiji. Reprezentacije Srbija - Slovenija, razbili ih nasi 40-50 razlike na Obilicu. Ima 10tak godina od tada... I moje prvo gledanje utakmice americkog fudbala :)

 

hehe :)

299579_2494902532804_1896151406_n.jpg?oh

Link to comment

Zar se nose NFL dresovi po Beogradu?

 

Pitam, zaista ne znam. U Americi je obicaj da se nose na dan utakmice, retko ko nosi ostalim danima. Dobro, straight outta Compton ekipa u Oakland Raiders dresovima nosi to svaki dan, to im je radna uniforma.  

 

Ja sam nosio jedan pre 2 ili 3 godine, onako iz zezanja.  

 

Sto se tice nabavke, mozda je najbolje naci nekoga ko ide negde gde moze da se kupi ili lakse poruci, pa da taj donese nazad.

 

edit: A sad jedno drugacije pitanje - moze li u Beogradu da se nadje dres reprezentacije Srbije ili nekog od srpskih klubova?

Edited by WTF
Link to comment

Da ne zna neko da li imaju u BG negde da se kupe NFL dresovi?

 

Ako nema koliko ce me kostati porez i carina ako narucim dres iz NFL store.europe

 

Bilo je replika u onim prodavnicama koje prodaju dresove...

Link to comment

Zar se nose NFL dresovi po Beogradu?

 

Pitam, zaista ne znam. U Americi je obicaj da se nose na dan utakmice, retko ko nosi ostalim danima. Dobro, straight outta Compton ekipa u Oakland Raiders dresovima nosi to svaki dan, to im je radna uniforma.

 

Jedan je penzionisan u cetvrtak uz teletinu kod rennea

 

 

12249986_10208739647511464_6585110593307

 

 

jbga, to je nasa curetina...

Link to comment

Kojim?Gde se nalaze?Ako znas

 

Onaj na sajmu na bazaru mislim da ne postoji vise...

 

BTW sami dresovi nisu bas nesto previse prijatni za nosenje to je "radna odeca"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...