Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

pa ti navijas za Pantherse? :o :isuse:

 

 

sada si me razocarao kao covek i kao komunista :( los si skoro ko teacher...

Kad se oporavis od inicijalnog shocka, imam za tebe jos jednu neprijatnu vest - uz Panthers, jos jedan omiljeni tim su mi Saints. Znam, malo cudno jer su ljuti rivali iz divizije i sire, ali tako je. It's complicated...

 

Inace, ako ne bude neke iznenadne pronene planova, za 2 nedelje bi trebalo da budem u Charlotte na Panthers vs Falcons utakmici.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

kazi mu jos i da simpatises falconse, a da ti je jedini tim koji nemozes da smislis u nfc south - upravo bucksi. :D

Bucksi su valjda iz Milvokija NBA :D Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Kad se oporavis od inicijalnog shocka, imam za tebe jos jednu neprijatnu vest - uz Panthers, jos jedan omiljeni tim su mi Saints. Znam, malo cudno jer su ljuti rivali iz divizije i sire, ali tako je. It's complicated...

 

Inace, ako ne bude neke iznenadne pronene planova, za 2 nedelje bi trebalo da budem u Charlotte na Panthers vs Falcons utakmici.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saintsi nisu ni upola losi ko govna iz Charlotte-a...

 

 

inace, kakva vrhunska kradja u Indianapolisu :Hail: nisam ni ocekivao da dobijemo, ali sta su nam napravili, sunce ti kalajisano... neka se gone sudije u tri lepe picke materine! treba reci i da je OL u drugom poluvremenu potpuno zasrala...

Link to comment

Negde nakon 5 min. druge cetvrtine, Cifsima palo na pamet da bi i oni mogli pokusati trcanjem stogod, a nesto docnije ukazao se Mekklin i eto uzroka preokreta.

Sudije gresile na stetu Bilsa, a Reks ih ( Bilse ) dovrsio perfektnim odabirom situacija kada (ne)zvati celendz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...